Justin Bieber polise ifade verecek

Justin Bieber polise ifade verecek
ABD'nin Malibu kenti emniyeti, geçen hafta sonunda bir foto muhabirine saldırmakla suçlanan ünlü Kanadalı şarkıcı Justin Bieber'in ifadesinin alınacağını bildirdi.
Polis sözcüsü Robert Wiard, foto muhabirinin şarkıcı Justin Bieber ve aktris Selena Gomez'in bir alışveriş merkezinde fotoğraflarını çekmek istediğini ve ardından tarafların kavgaya karıştıklarını kaydetti.
 
Bieber'in kavgadan sonra, polis gelmeden olay yerinden ayrıldığını belirten polis, müfettişlerin genç yıldız ve diğer tanıkların ifadesini alacağını bildirdi.
 
Kimliği açıklanmayan 30 yaşındaki foto muhabirinin kavgadan sonra yardım çağırdığı ve göğüs ağrısından şikayet ettiği belirtildi. Foto muhabirinin hastanede kısa bir süre tedavi gördüğü kaydedildi.
 
Ünlülerle ilgili özel haberler yayımlayan TMZ.com sitesi, şarkıcının Norveç'te olması nedeniyle hemen ifade veremeyeceğini bildirirken, Huffington Post'un internet sitesinde de bu kavgadan birkaç gün önce genç yıldızın ünlü boksör Mike Tyson ile boks antrenmanı yaptığı sırada çekilen görüntüleri yayımlanmıştı. (SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com