Kaan'dan dayak açıklaması

Kaan'dan dayak açıklaması
Sevgilisini dövdüğü iddia edilen Kaan Urgancıoğlu basın açıklaması yaptı.

Oyuncu Kaan Urgancıoğlu sevgilisi Derin Mermerci ile hafta sonu Beyoğlu 45’lik barda yaşadığı kavga ile ilgili yazılı bir açıklama yaptı.

Barda Mermerci ile sözlü kavga ettiklerini doğrulayan ancak bu kavganın kendisini beğenen yan masadaki kızlar yüzünden yaşanmadığını öne süren Urgancıoğlu, açıklamasında “O gece aramızda her çiftin başına gelebilecek sadece bizi ilgilendiren bir konu üzerine sıradan sözlü olarak bir tartışma yaşanmıştır.” cümlelerine yer verdi.

İşte Urgancıoğlu'nun o açıklaması:

SÖZLÜ TARTIŞMA YAŞADIK

Dün bazı gazetelerde ve internet sayfalarında çıkan haberleri üzüntüyle okumuş bulunmaktayım. Derin Hanım yüksek özgüven sahibi ve birlikte olduğu kişinin beğenilmesinden gurur duyacak birisidir. O gece aramızda her çiftin başına gelebilecek sadece bizi ilgilendiren bir konu üzerine sıradan sözlü olarak bir tartışma yaşanmıştır. Haberlerde belirtildiği gibi Derin Hanım ile aramızda ne bir kıskançlık krizi yaşanmış olup ne de benim sevdiğim kadına zarar verecek herhangi bir hareketim asla bulunmamıştır. Sizlerden bu asılsız iddiaları çıkaran niyeti belirsiz kişilere itibar etmemenizi ve bizlere zarar verecek haberler yapmamanızı rica ederim… Kaan Urgancıoğlu(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com