“Kaç Baba Kaç” komedi oyunu Simav'da sahnelendi

“Kaç Baba Kaç”  komedi oyunu Simav'da sahnelendi
Ray Cooney'in yazdığı Haldun Dormen'in çevirdiği “Kaç Baba Kaç” isimli komedi oyunu Cengiz Küçükayvaz Tiyatrosu tarafından Kütahya Simav'da sahnelendi.

Ray Cooney'in yazdığı Haldun Dormen'in çevirdiği “Kaç Baba Kaç” isimli komedi oyunu Cengiz Küçükayvaz Tiyatrosu tarafından Kütahya Simav'da sahnelendi.
Belediye Düğün Salonunda 2,5 saate varan kahkaha yolculuğuna çıkan Simavlı tiyatro severler hiç tükenmeyen bir enerji ve tempoyla oynanan oyunun sonunda kadrosunda Levent Ünsal, Züleyha Karyağdı, İrfan Kangı, Gazenfer Ündüz, Atilla Pekdemir, Birgül Ulusoy, Serap Üstün, Tolga Öz, Cüneyt Serhan ve Fulya Albayrak gibi isimleri barındıran Cengiz Küçükayvaz Tiyatro gurubuyla, kendilerini ilk kez tiyatro ile tanıştıran Belediye Başkanı Kasım Karahan lehinde alkış tutarak tezahüratta bulundu. Oyunun sonunda arkadaşlarıyla birlikte sahnede Simavlıları selamlayan Cengiz Küçükayvaz, kendilerine destek veren Simav Belediye Başkanı Kasım Karahan ve Simav halkına teşekkürlerini sundu. Belediye Başkanından bu yıl Kültür Merkezine başlanacak olmasının müjdesini aldığını ifade eden Küçükayvaz, gelecek yıl tekrar geldiklerinde oyunlarını Düğün salonu yerine Kültür Merkezinde sergilemek istediklerini bildirdi. Simav halkının tiyatroya karşı gösterdiği ilginin kendileri gibi diğer guruplarında dikkatlerini çekeceğine inandığını ifade eden Küçükayvaz,” Umarım bizden sonra başka guruplarda gelir. Sizlere çok güzel eserleri sahneler” şeklinde konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com