Kaçmaz Sevgilisiyle Yakalandı!..

Kaçmaz Sevgilisiyle Yakalandı!..
Sincan Hakimi Osman Kaçmaz'ın da bulunduğu otele polisin yaptığı baskının görüntüleri basına yansıdı. İşte Kaçmaz'ın o görüntüleri...

Hatay'da, 28 Kasım Pazar gecesi yaşanan olayda, Defne Prenses Otel'in 303 ve 304 numaralı odalarında, iki yabancı uyruklu kadının zorla alıkonulduğu ve burada kokain kullanıldığı' şeklindeki ihbarı değerlendiren polis, söz konusu otele baskın düzenledi.

Ancak basılan otelde Sincan hakimi Osman Kaçmaz'ın, kız arkadaşı olduğu belirtilen Yeşim E. ile birlikte bir odada bulunduğu ortaya çıkmıştı. Olay gecesine ilişkin polisin otelde yaptığı aramalar ve baskın görüntüleri basına yansıdı.

Görüntülere göre; 303 nolu odada bulunan Kaçmaz ve yanındaki bayan, polis kamerası tarafından görüntülenmeyi istemiyor ve kendisinin hakim olduğunu söylüyor. Yaşanan olayda polis, yaklaşık 02.30 sularında başlayan baskından önce, otel kayıtlarını inceledi. Ancak güvenlik işlemleri nedeniyle en yakın polis karakoluna gönderilmesi gereken resmi otel kayıt defterine göre, bahsedilen odalar boştu.

Ancak polis, kayıtlarla yetinmeyip, odaları görmek istedi. Yukarı çıkınca, resepsiyon görevlileri odaların dolu olduğunu söylemek zorunda kaldılar, ancak içeridekiler kapıları açmamakta uzun süre direndi.

Polis, tam kapıyı kırmak üzereyken, önce avukat B.O. kapıyı açtı. Odada Osman Kaçmaz'ın kız arkadaşı olduğu belirtilen Yeşim E.'nin kardeşi Banu E.'de olduğu ileri sürüldü. Ardından da Sincan Hakimi Osman Kaçmaz ve Yeşim E.'nin kapıyı açmak zorunda kaldığı öne sürüldü.

GÖRÜNTÜLERİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

BASKIN GÖRÜNTÜLERİ 2

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com