Kaddafi NATO'ya Meydan Okudu

Kaddafi NATO'ya Meydan Okudu
Libya lideri Muammer Kaddafi, NATO saldırılarından sonra hayatta olduğunu ve milyonlarca Libyalının desteğine sahip olduğunu söyledi.

Kaddafi, televizyonda yayımlanan açıklamasında, karargahına yapılan NATO saldırılarını kınayarak, "Sizin ulaşamayacağınız bir yerdeyim" dedi.

Libya lideri, "NATO bombardımanı bana dokunmayacak, çünkü milyonlarca Libyalı beni kalbinde taşıyor" dedi.

Muammer Kaddafi, ayrıca bombardımandan sonra sağlık durumunu merak eden liderlere ve devlet başkanlarına teşekkür etti.

"BANA ULAŞAMAYACAĞINIZ BİR YERDEYİM"

Libya lideri Muammer Kaddafi, yaralandığı yolundaki haberler üzerine NATO saldırılarından sonra hayatta olduğunu göstermek için Libya televizyonunda sesli mesaj yayımladı.

Kaddafi sesli mesajında, "Namert haçlılara sesleniyorum. Bana ulaşamayacağınız ve beni öldüremeyeceğiniz bir yerdeyim. Ben, milyonların kalplerinde yaşıyorum" dedi.

Muammer Kaddafi açıklamayı, İtalya Dışişleri Bakanı Franco Frattini'nin, Trablus'taki piskopos Giovanni Innocenzo Martinelli'nin verdiği bilgiye dayanarak, "Kaddafi'nin büyük ihtimalle Trablus dışında olduğunu ve hatta muhtemelen NATO saldırılarında yaralandığını" söylemesinden sonra yaptı.

Kaddafi, açıklama yapmasının bir diğer sebebinin de karargahına yapılan NATO saldırısının ardından sağlık durumunu öğrenmek için gönderilen çok sayıda mesajı yanıtlamak olduğunu söyledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com