Kaderine Ağlıyor

Kaderine Ağlıyor
Kayserispor'un en şanssız futbolcusu Eren Güngör kaderine ağlıyor. Genç oyuncu geçirdiği ağır sakatlıklardan dolayı uzun zamandır sahalardan uzak durmanın üzüntüsünü yaşıyor.

Kayserispor'a transfer olduktan sonra yıldızı parlayan ve Ümit Milli Takım'daki performansı sonrası A Milli takıma çağrılan Eren Güngör, güçlü fiziği ve attığı gollerle bir stoperin skora etkileri konusunda adeta ders veriyordu. Sadece kesiciliğiyle değil, topu kullanırken gösterdiği beceri ve soğukkanlılıkla da Türk futbolunun önemli kazançlarından biri olarak parıldayan 23 yaşındaki Eren Güngör, maalesef geçirdiği ağır sakatlıklardan bir türlü kurtulamadı. Altay forması giyerken Oestetis Pubis diye bir sakatlık geçiren ve 1 yıl sahalardan uzak kalan Eren Güngör, Kayserispor forması altında da sakatlanınca bir türlü eski günlerine dönemedi. Uzun bir sakatlık döneminden sonra sahalara yeniden dönen ve özlediği formasına kavuşan genç oyuncunun sevinci sadece 25 dakika sürdü. Eskişehirspor mücadelesinde yerde kalan sahayı gözyaşları içinde terk etmek zorunda kalan Eren Güngör, adeta kaderine ağladı. 7 Aralık 2010 yılından beri formasına hasret kalan Eren Güngör, yeni sezonda bu tür sakatlıklar yaşamamak için dua ediyor.

Şampiyonluk yaşamak istiyorum

Talihsiz oyuncu Eren Güngör, Kayserispor forması altında şampiyonluk yaşamak istediğini söyledi. Kayserispor'un çok güçlü ve büyük bir camia olduğunu vurgulayan Güngör, “ yaşadığım sakatlıklar beni çok üzdü. Hem beni hem de camiamı gerçekten derinden yaraladı.Her şeye rağmen yöneticilerim beni yalnız bırakmadı. Bana sahip çıkan tüm ağabeylerime sonsuz teşekkürlerini bildirmek istiyorum. Yeni sezonda bu tür sakatlıklar yaşamak istemiyorum. Artık sahalara dönüp kaldığım yerden devam etmek ve büyük başarılar yaşamak istiyorum. İnşallah Kayserispor forması altında şampiyonluk yaşarım. Tek isteğim tek dileğim bu.”diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com