Kadın Bir Adım Geri Durmalı!

Kadın Bir Adım Geri Durmalı!
Ünlü oyuncu Doğa Rutkay ilginç açıklamalarda bulundu.

Ünlü oyuncu Doğa Rutkay, magazin müdürümüz Bilal Özcan'ın bu pazar Kanaltürk'te yayınlanacak 'Laf Aramızda' programında, toplumda kadın ve erkeğin yeri konusunda ilginç açıklamalarda bulundu.

Feminist olmadığını belirten Rutkay, "Ben feminist olamayacak kadar erkek seven bir insanım" dedikten sonra bazı kadınları kızdırabilecek sözler sarf etti. Genç oyuncu şöyle konuştu:

"Erkeklerin bakış açılarını, güçlerini, hayatı idare edişlerini babamdan da gelen bir hayranlık olduğundan feminist değilim. Ben kadın ve erkek eşit olması gerektiğine de inanmıyorum. Her yerde erkeğin bir adım önde olması gerektiğini düşünüyorum."

İLİŞKİYİ YARIŞ BİTİRİR

Kız arkadaşlarının da bu fikrini bildiğini anlatan Rutkay sözlerini şöyle sürdürdü: "Kadınlar zaten çok güçlü, şefkatli, ileriyi görebilen, ileriyi düşünebilen bir varlık. Zaten onun üstünlüğü karşı cins tarafından hissediliyor. Dolayısıyla kadın bir adım geride durduğunda ilişkiler daha sağlıklı sürebiliyor. Kadınların, "Ben de yaparım, ben de onun üstüne çıkarım" duygusu bütün ilişkilerin sonunu getiriyor. Ters politika yapmak gerektiğini düşünüyorum. Zaten yuvayı kuran o olduğu için bir adım geride durmak sağlıklı olabilir çünkü diğer türlüsü yarışa giriyor. O yüzden iki kişinin de birey olduğunu aralarında da bir adım mesafe olduğunu bilmek uzun vadeli ilişkinin sırrı."

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com