Kadın doğum uzmanından ilginç albüm

Kadın doğum uzmanından ilginç albüm
Özel Kütahya Medline Hastanesi'nde görevli Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Ayşe Solaroğlu, doğumlarında yardımcı olduğu bebeklerin fotoğraflarından albüm oluşturdu.

Hastanedeki çalışma odasının duvarlarını de bebek fotoğraflarıyla donatan doktor, “işimi ve çocukları çok seviyorum. Oluşturduğum albüme baktıkça mutlu oluyorum” dedi.

Kütahya’da faaliyette olan Özel Medline Hastanesi'nde görevli olan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ayşe Solaroğlu, çalışma odasının duvarlarını kendilerine gelen hastaların bebeklerinin fotoğraflarıyla donattı. Doğumuna yardımcı olduğu bebeklerin fotoğraflarından albüm oluşturan Op. Dr. Solaroğlu, yaklaşık 7 yıldan bu yana Kütahya’da görev yaptığını, işini çok sevdiği için de kendisine getirilen bebek fotoğraflarına bakarak mutlu olduğunu söyledi.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı op. Dr. Ayşe Solaroğlu, oluşturduğu albümle ilgili şunları söyledi: “Kütahyalıyım, yaklaşık 2000 yıllından bu yana Kütahya’da çalışıyorum. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanıyım. Doğuma yardımcı olduğum hastalarımız sağ olsunlar doğumdan sonra bebeklerinin, bir fotoğrafını çekip, “Doktor Hanım bebeğimizin doğumunda büyük emeğiniz geçti. Bebeğimizin bu fotoğrafını sizin için getirdik. Size hatıra kalsın” deyip bana getiriyorlar. 7 yıldan bu yana yaklaşık 2 bin doğum gerçekleştirdik. Bu doğumlarını gerçekleştirdiğimiz 4 yüz kadar bebeğin fotoğrafı bizde mevcut. Bunların bize hatıra kalması çok güzel. Hastam olmadığı zaman oturup bu fotoğrafları seyrediyorum. Duygulanıyorum. Herkesin bir zenginliği var benim de zenginliğim bu fotoğraflar, çocuklarım. Hepsini çok seviyorum.”

Albümde fotoğrafı bulunan çocukların şimdilerde 7 yaşına ulaştıklarını ve anneleriyle kendisini ziyarete geldiğinde kendi bebeklik hallerini fotoğrafa bakarak görebildiklerini anlatan Solaroğlu, “İlk albüm oluşturmaya başladığımız çocuklar şimdi yedi yaşındalar. Bazen anneleriyle bana geliyorlar. Onları burada görmek beni ayrıca mutlu ediyor. Bazen de çocuklar gelip burada kendi fotoğraflarını bulup, “Aa benim bebekliğim” diye seviniyorlar. Tüm bu güzelliklerle burada neşeli ve mutlu bir şekilde çalışıyoruz” diye konuştu.

Oluşturdukları fotoğraf albümünü saklayacağını bildiren Solaroğlu, “Bu fotoğrafların hepsi bende kalmaya devam edecek. Emeklilik günlerimde bunlara bakıp mutlu olacağım. Çünkü bunların hepsi benim çocuğum” şeklindeki ifadeleri sözlerine ekledi. (VİK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com