Kadın yüzbaşıdan üzen savunma

Kadın yüzbaşıdan üzen savunma
Yüzbaşı Yektane Ebru Ercüment hakkındaki suçlamaları reddetti ve soruşturma aşamasında üzüntüden çocuğunu kaybettiğini söyledi.

Askeri Casusluk ve Şantaj' davasının tutuksuz sanığı Yüzbaşı Yektane Ebru Ercüment hakkındaki suçlamaları reddetti ve soruşturma aşamasında üzüntüden çocuğunu kaybettiğini söyledi.

Muvazzaf ve emekli askerler ile TÜBİTAK görevlilerinin yargılandığı 'Askeri Casusluk ve Şantaj' davasına bugün devam ediliyor. 13'ü tutuklu 56 sanığın yargılandığı dava İstanbul 11. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülüyor. Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'ndeki duruşmada 13 tutuklu sanık hazır bulundu. Duruşmada tutuksuz sanıklar savunmasını yaptı.

KADIN YÜZBAŞI SAVUNMASINI YAPTI

Davanın tutuksuz sanığı Yüzbaşı Yektane Ebru Ercüment hakkındaki suçlamaları reddetti. İddianamede kendisinin bazı kızlara fuhuş yaptırmak ile suçlandığını belirten Ercüment, “Bu kızları bile tanımıyorum. Sinan paşanın(Tuğamiral Sinan Ertuğrul) tanık olarak çağırılmasını ve müşteki olarak yer alan kızlarla nerede, ne zaman ve kaç lira karşılığında birlikte olduğunu anlatmasını istiyorum" dedi.

"ÜZÜNTÜDEN BEBEĞİMİ DÜŞÜRDÜM"

Savcılık sorgusu aşamasında hamile olduğunu söyleyen Ercüment, soruşturma aşamasında üzüntüden çocuğunu kaybettiğini söyledi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com