Kadını İşkence Kutusuna Kapattı!

Kadını İşkence Kutusuna Kapattı!
Almanya'da İsrailli bir kadını silah zoruyla Barmbek semtindeki evine kaçıran ve evindeki işkence kutusuna hapseden 30 yaşındaki Thomas Fischer gözaltına alındı. Olay, ülkede büyük yankı uyandırdı...

Alman kanallarının geniş yer ayırdığı olayla ilgili polisin verdiği bilgiye göre Thomas Fischer, bir arkadaşı aracılığı ile kısa süre önce tanıştığı kadının evine elinde silahla giderek, Wachtelstrasse'deki dikenli tellerle çevreli evine götürdü. Fischer, kaçırdığı kadını eski tip ses geçirmez bir telefon kulübesini andıran kutuya kapatırken, ellerini bağladı, ayrıca işkence tutusunun çevresine de 8 bomba yerleştirdi.

Thomas Fischer bir ara işkence kutusunun kapısını açık unuturken, İranlı kadın dikenli tellerle kaplı pencereden atladı. Çeşitli yerlerinden yaralanan kadının kaçtığını anlayınca peşine düşen Thomas Fischer, kadını yakaladı. Gürültüyü duyan komşuların polise haber vermesiyle olay yerine gelen polis ekipleri yetişti. Olayın bildirilmesi üzerine baskın yapan polis Fischer'in evindeki işkence odasını ortaya çıkardı.

Polis sözcüsü, Thomas Fischer'in evini büyük bir işkence odası olarak tasarladığını çok sayıda neşter, iğne, şırınga gibi tıbbi araçlar bulunduğunu, işkence yöntemlerini bir mankenin üzerinde denediğini belirlerken silah, el bombası ve kayıt cihazlarına el konuldu.

Fischer'in komşularına eve hırsızların girmemesi için pencereleri tel örgü ile kapattığını söylediği belirlendi. Yapılan araştırmada Fischer'in adam yaralama suçundan dosyası bulunduğu anlaşıldı.

İşkence kutusu polis tarafından pencereden vinç ile çıkarılırken yapılan incelemelerden sonra ev mühürlendi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com