Kadının karnından bakın ne çıktı?

Kadının karnından bakın ne çıktı?
Bolu'da 8 ay önce doğum yapan 30 yaşındaki Cevriye Akın'ın karnından çıkan doktorları bile şaşkına çevirdi.

Bolu'da 8 ay önce doğum yapan 30 yaşındaki Cevriye Akın'ın karnından, yapılan ameliyatla 12 kiloyu bulan parçalar halindeki ur çıkarıldı. Cevriye Akın ameliyatın ardından, "Şimdi kendimi bir kuş kadar hafiflemiş hissediyorum" dedi.

Çorum'da ailesiyle birlikte yaşayan ve sürekli karın ağrısı çeken Cevriye Akın, 8 ay önce sezaryenle bir bebek dünyaya getirdi. Doğum kontrolleri sırasında Cevriye Akın'ın karnındaki urlar tespit edildi. Karnın arkasına yerleşen kistlere bebeğe zarar vermemek için sezaryen sırasında dokunulmadı. Doğumdan sonra karın ağrısı şikayetleri artan Cevriye Akın, tedavi için Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu ünitesine geldi. Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Suat Bozkürk tarafından ameliyata alınan Cevriye Akın'ın karnından 4'er kilo gelen iki büyük ur ile değişik büyüklüklerde toplam 12 kiloyu bulan urlar alındı. Cevriye Akın'ın doğum yapmasının ardından karnından 12 kiloluk ur çıkması hastayı ve doktorları şaşırttı.

Ameliyat sonrası büyük rahatlama yaşadığını belirten Cevriye Akın, "Karnımdan çıkarılan urları görünce çok şaşırdım. Kendi kendime ben bunları yıllarca nasıl taşıdım diye düşündüm. Şimdi kendimi bir kuş kadar hafiflemiş hissediyorum" diye konuştu.(VİK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com