Kadınları çıldırtan 5 nokta

Kadınları çıldırtan 5 nokta
Kadınların bu 5 noktasına dikkat edin, rahat edin!

Kadınların bu 5 noktasına dikkat edin, rahat edin!

1. Yılışık İş Arkadaşları

Niçin üzülür: Seksi ofis arkadaşlarınız sevgilinizin gününü tamamen kabusa çevirebilir. Kız arkadaşınız işyeri flörtüne kalkışacağınız endişesi taşıyabilir.


Korkularını giderin: Gösterin ve anlatın. Kız arkadaşınızı ofisinizde gezdirin ve iş arkadaşlarınızla tanıştırın. Masanıza oturduğunuzda kendi fotoğrafını görsün. Böylece iş arkadaşlarınızla flört edebileceği düşüncesi kaybolur ve işteyken bile onu düşündüğünüzü gösterir.

2. Eski Arkadaşlar İle Buluşma

Neden üzülür: Eski arkadaşlarınızla aranızda geçmişe dair sırlar veya hatıralar olabileceğini biliyordur. Eskileri hatırladıkça ve konuştukça o zamanlara ait bazı isimlerinde telafuz edileceğini düşünür. Daha önce hayatınıza girmiş birini özleyebileceğinizden endişe duyar.


Korkularını giderin: Bir arkadaşınızı maskot olarak anlatın. Romantik olarak değinmeyin. Eski arkadaş sohbetlerinizin komik dialoglar ile ilerlediğini vurgulayın. Arkadaşlarınızla buluştuğunuz akşamlarda oyun partilerinize onu da davet edin. Ortamı gördükten sonra aklına takılan sorular olabilir.

3. Kayınvalide

Neden üzülür: Annenizin söyledikleri ya da yaptıkları karşısında kırılmış olabilir.

Korkularını giderin: Kız arkadaşınızla veya eşinizle birlikte hafta sonuna çıkın, annenizin olumlu ve olumsuz yönlerini anlatın. Bu konuda üzülmemesini söyleyin ve anı yaşayın. Onu anladığınızı bilmek ona çok iyi gelecektir. Durumun farkında olduğunuzu ve ondan destek istediğinizi vurgulayın.

4. İnternete Gezileri

Niçin üzülür: Arkadaşlık sitelerine üyeliğiniz ve arkadaşlarınızla ilgili konuşmalarınız onun sizi kıskanmasına ve kırılmasına neden olabilir. Hatta bir hareminiz olduğunu bile düşünebilir. Unutmayın kadınların hayal gücü oldukça derindir. Bilgisayar başında birqaz fazla zaman geçirdiyseniz bunu farklı algılayabilir.

Korkularını giderin: Sizin dijital dünyanıza girmesine izin verin. Arkadaş listenizi inceledikten sonra bu konudaki korkuları azalacaktır. Ayrıca, kendi sosyal networkünü oluşturmasını sağlayın ve onu arkadaş listenizin ilk başına koyun.

5. Jimnastik Tanrıçası

Neden üzülür: Jimnastik hocanız çok seksi ve düzgün hatlara sahip olabilir. Bu sebeple kıskanması mümkün. Ona üzülmesinin yanlış olduğunu söyleseniz de kız arkadaşınız üzülmekten vazgeçemeyecektir.

Korkularını giderin: Spor salonuna onunla gidin ve hocanızla tanıştırın. Siz de hocanızın size göre olmadığını kabul edin ve ona karşı duygusal birşeyler hissetmemeye çalışın. Eğer zaman zaman kız arkadaşınızın haklı olabileceğini düşünüyorsanız, farklı bir spor salonu üyeliği yaptırın. (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • 'Mis gibi kokmak' isterken sağlığınızdan olmayın09 Ekim 2014 Perşembe 11:55
 • Yeni Trend ıslak makyaj09 Ekim 2014 Perşembe 11:33
 • Estetikte bu yılın Top 5′i29 Ağustos 2014 Cuma 16:29
 • Ölümle tehdit edilen 5483 kadın, bugün oy kullanamayacak10 Ağustos 2014 Pazar 12:30
 • Cinsel saldırılarda yüzde 47 artış08 Ağustos 2014 Cuma 15:01
 • Öz kızına 10 yıl boyunca tecavüz etti07 Ağustos 2014 Perşembe 13:26
 • Kadın cinayetinde skandal karar31 Temmuz 2014 Perşembe 12:15
 • Canlı yayında doğum yapacaklar05 Haziran 2014 Perşembe 20:31
 • Mutlu kadın için 16 yasak29 Mayıs 2014 Perşembe 20:31
 • Unutkan kadınlara öneriler!..02 Mayıs 2014 Cuma 23:50
   • Çok Okunanlar
     Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
     Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
     E-Posta: info@sansursuzhaber.com