Kadınların Aradığı Her Özelliğe Sahibim!

Kadınların Aradığı Her Özelliğe Sahibim!
Ağaoğlu, iş ve özel hayatını anlattı..
Bu ev ne zaman yapıldı?
İki sene önce yaptırdım. Şu anda kaç eviniz var? Bana kapı çok! Burası kızım, oğlum ve annesinin yaşadığı ev. Ben de her zaman çocuklarımın yanında olmaktan mutluluk duyarım ve o yüzden burada sık kalırım. Eşimle 12 senedir ayrıyım ama hep çocuklarımın yanındayım.

Gördüğüm kadarıyla oldukça büyük bir ev burası...
Bu ev, 2 bin 500 metrekare. Kaç odalı olduğunu da hatırlamıyorum. Herhalde 12-15 oda vardır.

TAM BİR İŞKOLİĞİM

Peki kendinizi hangi evinizde rahat hissediyorsunuz? Burası benim çocuklarımın kaldığı ev... O nedenle benim için ayrı bir önemi var. Aynı zamanda Vaniköy'de bir yalım var. Orası da çok keyif aldığım bir ev... Altunizade'de bir ahşap köşküm var; orada da 5 yaşındaki oğlum yaşıyor. Onun yanına da sık sık giderim.

Hayatınız bütün bu evlerle işiniz arasında geçiyor o zaman...
Evet, biraz öyle! Kaçta yatarsam yatayım, 07.00'de kalkarım ve 08.00'de işimin başında olurum. Aslında hayatımın 4'te 3'ü işimde geçiyor.
Hiç “Yeteri kadar çalıştım, artık hayatın tadını çıkarayım” demiyor musunuz? Benim daha yaşım 22; 1954 doğumluyum ve hesaplayınca 22 yapıyor. Bu yüzden de emekliliği konuşmak için daha çok erken..

Siz uzun bir süredir 22 yaşında olduğunuzu söylüyorsunuz. Hiç büyümüyor musunuz?
Ben her zaman verdiğim sözlerin arkasında dururum. Kendimi 22 yaşında hissediyorum ve öyle görüyorum. Ama aslında gönlüm 18 yaşında!

'SONRADAN GÖRME' DEĞİLİM!

Evde olduğunuzda neler yaparsınız?
Aslında ben çok fazla evde vakit geçiremiyorum. Mesaim 22.00'ye kadar sürebiliyor. Fakat eve geldiğim zaman, özellikle çocuklarımla vakit geçirmeyi çok seviyorum. Ayrıca, ev yemeklerini inanılmaz severim. Fakat maalesef çoğunlukla dışarıda yemek yemek zorunda kalıyorum. Evde, ev yemeği yemeyi çok severim ve özellikle de isterim. Annem kara lahana dolması yapar ve gönderir bana. Ona bayılırım.

Bu evin dekorasyonunu yaparken bir iç mimarla mı çalıştınız?
Şirketimizdeki iç mimarlarımızla çalıştık. Tabii ki onlar da benim zevkimin nasıl olduğunu biliyorlar ve benden onay alıyorlar

Çocuklarınızın eğitiminden bahsedelim biraz da... Neler yapıyorlar şu anda?
Oğlum Alican eğitimine Londra'da devam ediyor. Bu sene mezun oluyor. Alican, mezun olur olmaz benim işimi devam ettirecek. Biz, Ağaoğlu'nu Türkiye'de iyi bir marka konumuna getirdik ve Alican da markamızı uluslararası boyuta taşıyacak. Kızım Sena ise, şu anda lise eğitimini tamamlamak üzere. Ben, fırsat buldukça onları işin içine şimdiden sokmaya çalışıyorum. Hayatta bitmeyen servet, iş yapma yeteneğidir.

Sizin için hep 'Sonradan görme' denildi...
Babam 1946'da İstanbul'a gelmiş ve çok başarılı olmuş bir işadamıdır. İyi bir tüccar, iyi bir sanayici ve iyi bir müteahhitti. Lisede benim altımda en son model BMW, Mercedes arabalar oldu. Her zaman kolejlerde okudum. 1977 senesinde babamla kuşak çatışması nedeniyle ayrıldım ve kendi işimi kurdum. Ama özellikle çocukluğum, hep belli bir seviyenin üzerinde geçti.

KENDİMİ ARABALARLA ÖDÜLLENDİRİYORUM

Özellikle arabalara düşkünlüğünüzle tanınıyorsunuz. Şu anda kaç arabanız var?
Bildiğiniz üzere ben 12 seneden beri eşimden ayrıyım ve ayrı yaşıyoruz. Günde 16-18 saat çalışıyorum. Benim hiçbir zaman uzun süreli tatillerim olmaz; en fazla 1-2 gün tatil yaparım.Benim için tatil, sevdiğin bir şeyi yapmaktır. Ben de işimi severek yapıyorum. Çok yoğun çalışıyorum ve zaman zaman mola verip, kendimi arabalarla ödüllendiriyorum. Çocukluğumdan beri hep güzel arabalar kullandım. İyi ve güzel araba kullanmayı seviyorum. Şu anda herhalde 20'ye yakın arabam var. Özellikle de arabalarımı kendim kullanırım. Benim arabalar da artık araba sınıfına bile girmiyor; bence onlar 'harika makineler' klasmanına giriyor.

Bu çalışma temposuna rağmen hayattan da çok zevk alan birisiniz...
Ben gezmeyi, yemeyi, içmeyi çok seviyorum. Hayattan zevk almaya bakıyorum...
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com