Kadınların gözünde onlar daha seksi

Kadınların gözünde onlar daha seksi
Kadınların yüzde 74'ü evde tamirat yapan erkeklerin seksi olduğunu düşünüyor. Yüzde 64'ü ise potansiyel partneri eğer iş yapmıyorsa uzak duracağını söylüyor.
Evde küçük tamir işleri yapmak erkeği kadınların gözünde daha seksi yapıyor. Araştırmaya göre kadınlar sportif başarı ve yemek yapma yeteneğinden daha çok evde tamirat yapan erkekleri seksi buluyor.
 
Yapılan araştırmada kadınların yüzde 74'ü erkeklerde seksi özellik olarak evde küçük tamiratlar yapması olarak söyledi. Bu tamirler arasında rafları yerleştirmek, basit inşaat işleri, panjurlar yerleştirmek ve bahçedeki küçük işleri yapması var. Sarsıcı olan başka bir sonuç ise kadınların yüzde 61'i evde tamirat yapmayan veya küçük işlerle uğraşmayan potansiyel sevgilileri bırakacağını söyledi.
 
Bunun yanında ev işleri yapan kadınların sayısının artmasına rağmen hala yüzde 68'i bu işlerin erkeğin görevi olduğunu belirtiyor. Ve eğer kendisi partnerinden daha iyiyse kadınlar erkekleri çekici bulmuyor. 
 
Kadınlara göre erkekleri seksi yapan ikinci özellik sportif alanda başarılı olması. Yüzde 69'u sportif alanda başarılı olmak ideal erkek olmada anahtar faktör. 
 
Araştırmayı yapan eden Spaceslide.co.uk'den Jon Gough "Erkeklerin başarıları dikkatlice incelendiğinde, eli kirli insanların daha çekici olduğu görülür" dedi.(SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com