"Kadınların haklarını yediğimizi itiraf ediyorum"

"Kadınların haklarını yediğimizi itiraf ediyorum"
8 Mart Dünya Kadınlar Günü" münasebetiyle düzenlenen söyleşide konuşan Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, "Biz erkekler olarak kadınların haklarını yediğimizi itiraf ediyorum" dedi.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü' münasebetiyle düzenlenen söyleşide konuşan Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, 'Biz erkekler olarak kadınların haklarını yediğimizi itiraf ediyorum' dedi.
Türk Kadınlar Birliği Eskişehir Şubesi'nin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde Dedepark Otel'de düzenlediği şöyleşide konuşan yazar Canan Tan, 'Eskişehir kadını aydınlık yüzlü. Ama bunu söylerken o kadar da rahat değilim. Bir tek gün, bizim ağzımıza sürülen bir parmak bal mı?' diye konuştu.
Söyleşiye katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen de, 'Bir itirafçı olarak haklarınızı yediğimizi söylüyorum. Beklide biz erkekler biraz kıskancız. Hakkınızı ödeyebilmek mümkün değil' ifadelerini kullandı.
Türk Kadınlar Birliği Eskişehir Şube Başkanı Ayşegül Ünügür ise, tüm kadınların gününü kutlayarak, programa katkıları olanlara birer plaket verdi.
Söyleşiyi, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'in eşi Seyhan Büyükerşen, Tepebaşı ilçe Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Vali Mehmet Kılıçlar'ın eşi Arzu Kılıçlar, sivil toplum örgütü temcilcileri ile çok sayıda davetli takip etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com