Kadir Topbaş 12'den vurdu!

Kadir Topbaş 12'den vurdu!
Kadir Topbaş 12'den vurdu, seçim startını böyle verdi!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve başkanlar ok kuşandı, Okmeydanı Eğitim ve Spor Vakfı'nda atış talimi yaptı...
Resmi açılışı İstanbul’un Fethi’nin yıldönümü 29 Mayıs’ta yapılacak olan Okmeydanı Eğitim ve Spor Vakfı’nda (Okçular Tekke’si) ilk atışlar yapıldı.

Akşam Gazetesi’nden Nebahat Koç’un haberine göre, ok atış törenine İBB Başkanı Kadir Topbaş, AKP İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu, Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun’un yanı sıra Vakıf Başkanı Ali Haydar Yıldız da katıldı.

Törende başkanlar Osmanlı dönemi okçularının menzil atışı sırasında giydikleri kıyafetleri giydi. Üsküdar Belediye Başkanı Kara ‘Kadir Başkanımız 1994'ten beri uğraştığı projesi için çok heyecanlıydı’ dedi. Başkan Kara, gecenin esprisini ise şöyle anlattı: Topbaş Başkanımız 3 atış yaptı. 3 atıştan sonra 12'yi vurunca, ben de ‘Başkanım 2014 seçimleri için ok yaydan çıktı’ esprisini yapınca, gülüşmeler oldu.
VAKFIN mütevelli heyetinde Başbakan Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan ile Başkan Topbaş’ın oğlu Hüseyin Ersan Topbaş de yer alıyor. (BCK)


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com