"Kadir Topbaş'ı gece fenerle gündüz gün ışığı ile arıyoruz!"

"Kadir Topbaş'ı gece fenerle gündüz gün ışığı ile arıyoruz!"
CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdoğan Toprak'tan TMSF ve İstanbul ile ilgili önemli açıklamalar.
Şu saatlerde İstanbul Sinan Erdem Spor Salonu'nunda İktidar Yolunda Büyük İstanbul Buluşması mitingi gerçekleşiyor. Mitingden önce Halk TV'ye canlı bağlanan CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdoğan Toprak önemli açıklamalarda bulundu. Kadir Topbaş'ı sahalarda göremediklerini dile getiren Oğuz Kaan Salıcı "Kadir Topbaş'ı geceleri fenerle, gündüzleri de gün ışı ile arıyoruz" dedi. Mustafa Sarıgül'ün mal varlığına TMSF tarafından el konulması ile ilgili Salıcı "AKP ne yaparsa yapsın ayakkabı kutularından çıkan paraları halka unutturamaz" dedi.
 
"CHP OLARAK SARIGÜL'E GÜVENİYORUZ"
 
CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdoğan Toprak da konuyla alakalı "16 yıl önceki bir olayla saldırıyorlar, baktılar ki halk Sarıgül'ü sahiplendi, bunlarda çamur atma yoluna gitti. AKP artık yolun sonuna geldi, Anadolu'da bir söz vardır: 'Zalimin sonu yaklaştıkça, zülmü artar.' Biz parti olarak, CHP olarak Sarıgül'e güveniyoruz" dedi. (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com