Kadir Topbaş'tan adaylık bombası!

Kadir Topbaş'tan adaylık bombası!
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, adaylığını ilan etti!
Beykoz'da bir dizi etkinliklere katılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş adaylığıyla ilgili önemli bilgiler verdi. AKP'den tekrar İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olmak istediğinin sinyallerini veren Topbaş "Önümüzdeki dönemde İstanbul'a hizmet etmeye devam edeceğiz" dedi.
 
İstanbul için yeni projelerini seçim dönemi açıklayacağını söyleyen Topbaş "Bugün burada detaylarını açıklamak istemediğim ama İstanbul için yeni projelerimiz var. Belki gelecek seçim zamanında dile getiririz. Güzelliklerin bu kente neler katacağını veririz. İstanbul'un hızla gelişen ekonomisi ve işsizlik oranı düşük olduğunu burada ifade etmek istiyorum." ifadelerini kullandı.
 
Erdoğan'ın Kadir Topbaş'ı aday yapmak istemediği, ancak parti içinde Topbaş'ı destekleyen bakanların ve milletvekillerinin olması, tekrar aday gösterilmesini istemeleri Erdoğan'ın canını sıktığı öğrenildi. Erdoğan'ın bir diğer korkusu da İstanbul'da her kesim tarafından sevilen Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün CHP'den İstanbul Büyükşehir Belediye başkanlığına aday olması. (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com