Kafkas çılgına döndü gazeteciyle kavga etti

Kafkas çılgına döndü gazeteciyle kavga etti
Trabzonspor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, "Çok istediğimiz bir kupaydı. Özellikle iyi geçirmediğimiz bir sezonda bu kupayı Trabzon şehrine götürmeyi istiyorduk." dedi ve ardından soru soran gazetecilerle tartıştı.

Gazetecilerin sorularını cevaplayan Kafkas, "Volkan Şen çıkarken bir hareket yaptı. Oyundan çıktığına mı tepki gösterdi" şeklindeki soru üzerine ise Kafkas, "Bize bir hareket yapmadı. Öyle bir çocuk değil asla o şeyi yapmadı. Ne Trabzonspor'a ne bize öyle bir şey yapmadı. Çıkarken ara sıra bu tip şeyler olabilir yani. Öyle bir saygısızlık bize hiç kimse yapamaz hele Trabzonspor kulübüne hiç kimse yapamaz" karşılığını verdi.

Soruyu soran gazetecinin "ellerini açması" üzerine Kafkas çılgına döndü. "Ellerini açıyorsun da sor da söylüyorum sana" diyen Kafkas, "Ben de sana cevabını söylüyorum. Ben de sana cevabını veriyorum. El yani" ifadelerini kullandı.

NE YAPAYIM ELLERİMİ Mİ AÇAYIM

Gazetecinin "Ne yapayım ellerimi açmayayım mı" demesi üzerine Kafkas, "Cevaptan tatmin olmadın mı" karşılığını verdi. Kafkas daha sonra yerinde kalkarak, gazetecinin üzerine yürümeye çalıştı ancak yanında oturan görevli buna engel oldu. (AAK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com