Kahkahalar Havada Uçuştu

Kahkahalar Havada Uçuştu
F.Bahçeli Cem Yılmaz, ligde en stresli günlere giren futbolcuları esprileriyle gülme komasına soktu.

F.Bahçe'de Antalya kampından bu yana her maç öncesi 'uğur' haline gelen toplu yemeklere bir yenisi daha eklendi.

Ancak bu diğerlerinden biraz farklıydı. Futbolcuların motivasyonunu artırmak adına her türlü fedakârlığı yapan yönetim, organizasyona sıkı F.Bahçe taraftarı olan usta komedyen Cem Yılmaz ve yapımcı Acun Ilıcalı'yı davet edince kahkahalar da havada uçuştu.

Kandilli'deki Rigel restoranında gerçekleştirilen organizasyona Cem Yılmaz esprileriyle damgasını vururken, ünlü komedyenin hedefinde Alex ve Lugano vardı. 2004'ten bu yana F.Bahçe'de olmasına rağmen Türkçe konuşmayan Sambacı'ya takılan Yılmaz, “Alex sen denizden mi geldin? Aaa yok yok transfer parasıyla Tempra almış, onunla gelmiş. Neyse şakayı bırakalım da Twitter'da seni takipteyim. Orada Türkçe parçalıyorsun ama burada tık göremedik” deyince sofrada kahkaha tufanı başladı.

BU sırada yemeğe geç katılan Lugano'ya gözü takılan Yılmaz, Uruguaylı'yı da boş geçmezken gülme komasına sokan şu bombayı patlattı: “Aman sakın Kayseri maçına da geç kalıp bizi yakma.”

ŞAMPİYONLUK TARİFİ
Takıma yönelik uyarılarda bulunan espri makinesi, kendine has üslubuyla yarınki Kayseri maçının öneminin de altını çizdi. Kanarya'nın şampiyonluk rotasını espriyle karışık tarif eden başarılı şovmen, “Biz futbolu F.Bahçe'yle sevdik” diye başladığı konuşmasını şöyle tamamladı:

“Navigasyon arabada yol gösterir. Size F.Bahçe'nin navigasyonunu yüklüyorum. Son virajı Kayserispor maçıyla alın, sonra da hiçbir yere sapmadan, dümdüz devam edin. O maça kadar program yapmayın. 3 puan aldıktan sonra her gün sizin. Zaten sonra önümüz açılacak. Ha gayret..”

BAŞKAN HARİCİNDE TÜM KADRO
G.Saray'ın TT Arena reklamlarında herkesi kırıp geçiren F.Bahçeli Cem Yılmaz'ın konuk olduğu moral yemeğine başkan Aziz Yıldırım dışında yoğun ilgi vardı. Asbaşkan Murat Özaydınlı, İlhan Ekşioğlu, Şekip Mosturoğlu ve yönetim kurulu üyesi Ali Yıldırım'ın yer aldığı bu keyifli organizasyona teknik direktör Aykut Kocaman ile yardımcı antrenörleri de katıldı.

İŞTE CEM YILMAZ'DAN BOMBA ESPRİLER
- “Alex oruçlu. Yemek için hocanın ezanını bekliyor.”
- “Maçlarda sıkıştığınızda topu ortaya koyun, ben gelir çok iyi vururum. Ama maç 1-1 biter.”
- “Bu ligin bize ihtiyacı var. Biz oynamazsak kim oynayacak?”
- “Bizi Serie A, Bundesliga ve La Liga'ya yönlendirmeyin.”
- “Sizin işiniz çok zor. Maçı 90 dakika oynuyorsunuz. Biz AROG'daki 5 dakikalık sahneyi 1 haftada çektik.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com