Kahraman güzel!

Kahraman güzel!
Tatil için gittikleri Seyşeller'deki malikânede çocuklarını ve Richard Branson'ın annesini alevlerin arasından kurtardı.

Virgin Havayolları'nın sahibi Richard Branson, yıldırım düşmesi sonucu Necker Adası'ndaki malikânesinde çıkan yangında 90 yaşındaki annesi Eve Branson'ı alevlerin arasından kurtaran İngiliz oyuncu Kate Winslet'a teşekkür etti.

YENİDEN EVE GİRDİ
Kahraman oyuncunun çocukları Mia (10) ve Joe'yu (7) da alevlerin arasından kurtardığı ortaya çıktı. Görgü tanıkları “Kate korkusuzca tam bir kahraman gibi hareket etti. İlk önce çocuklarını evden çıkardı. Daha sonra Richard Branson'ın annesini çıkarmak için yeniden eve girdi” dedi. Winslet 19 misafiriyle birlikte Branson'ın Karayipler'de sahibi olduğu Necker Adası'na tatile gitmişti. Ancak önceki gün yıldırım düşmesi sonucu ünlü oyuncunun kaldığı ev tamamen kül olmuştu. Şans eseri olayda ölen ya da yaralanan olmamıştı.

OĞLU DA KAHRAMAN
Olaydan büyük üzüntü duyduğunu açıklayan Branson yangında ofisinin ve kişisel bilgisarında sakladığı binlerce fotoğrafın kül olduğunu açıkladı. Branson'ın oğlu da Kate Winslet'ın malikâneden çıkmasına yardım etmişti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com