Kal Desinler Kalayım!

Kal Desinler Kalayım!
Beşiktaş'a geldiği günden beri her transfer döneminde 'gitti-gidiyor' haberleri çıkıyor. Bu sezon da attığı gollerle Kartal'ı yüksekten uçuran Bobo ise yönetimden bakın ne istiyor..

Beşiktaş'ın 'gol makinesi' Bobo'nun sözleşmesi bitiyor, ancak Brezilyalı'nın gitmeye niyeti yok: Başkan ve yönetim 'gel' desin geleyim, 'anlaşalım' desin anlaşayım. Burada mutluyum, uzun yıllar kalmak istiyorum.

Sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Bobo konusu, gündemden düşmüyor. Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı, “Bobo’dan yana sorun yaşamayız. Zaten bir yıl opsiyonu var” derken, Brezilyalı yıldız da FANATİK’e durum değerlendirmesi yaptı. İsminin transfer görüşmelerinde geçmesinden rahatsız olduğunu dile getiren Bobo, “Her transfer döneminde ‘Bobo gidiyor’, ‘Bobo kalıyor’ türünde haberler yapılıyor. Bu konuşmalardan rahatsızım. Tekliflerin geldiği doğru, ancak bunları konuşmaktan gerçekten bıktım. Bütün bu yaşananların yanında, attığım golleri konuşan olmuyor” yorumunu yaptı.

‘Daha ileriye taşımalıyım’
Bobo sözlerine şöyle devam etti: Başkan ve yönetim ‘Gel’ desin geleyim, ‘Oturup konuşalım, anlaşalım’ desin, anlaşalım. Benim onlara karşı bir sözüm olamaz. Burada mutluyum ve Beşiktaş forması altında kendimi geliştirdim. Bunu daha da ileriye taşıyıp, hem kendimi hem de kulübü iyi yerlere ulaştırmak istiyorum...

Orhan Yıldırım

Bobo bu sezon ne yaptı?

 

 MaçDakikaGolAsist 
Süper Lig629751
Avrupa Kupası851932
Toplam
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com