"Kalıcı gelirlere ihtiyacımız var"

"Kalıcı gelirlere ihtiyacımız var"
Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, zirve takımı olmanın yolunu açıkladı.

Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, Yeşil-beyazlı kulübün zirve takımı olması için kalıcı gelir kaynaklarına ihtiyacı olduğunu belirterek, "Bursaspor benim şirketim değil. Herkes Bursaspor'a sahip çıkmalı. Yayıncı kuruluşların gelirleri ile bu iş yürümez" dedi.

Bir televizyon programında açıklamalarda bulunan Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, hakemlerin kararlarına itirazen internet sayfasında yaptıkları açıklama ile ilgili olarak, "Bu olayları yakından ilgilendiğimizi göstermek için bu açıklamaları yaptık" dedi.  Takımın gidişatından kimsenin memnun olmadığını belirten Yazıcı, Burssapor için bundan sonra her şeyin yolunda gideceğini vurguladı.

"BİLET FİYATLARI GAYET UYGUN"

Bursaspor taraftarının bilet konusundaki serzenişini değerlendiren Yazıcı, "Bu sene kombinelerimiz eski senelere göre aynı değil. Neticede ciddi bir kombine var. Fazla indirim yapmamız kombine alan kişelere haksızlık olur. Biz şunu yaptık. Geçtiğimiz seninin fiyatları ile bu senenin fiyatları farklı bile olsa normal karşılanmalı. 3 senedir bilet fiyatlarında indirim yaptık. Şimdi yönetim ne yapabilir. Geçtiğmiz senenin fiyatlarından aşağıya indirdik. Yapabileceğimiz bunlar. Ben şu anda taraftarın hepsinin tribünde olmasını isterim" diye konuştu.

YAZICI'NIN KALICI GELİR SİTEMİ

Bursaspor'un zirve takımı olması için zirvenin şartlarını yerine getirmesi gerektiğini belirten Yazıcı, kalıcı gelir getiren bütçelere ihtiyaç duyduklarını ifade etti. Yazıcı, sözlerini şu şekilde sürdürdü:  "Bugün zirveye oynayan takımların bütçelerine bakarsanız, o zaman ne söylediğimi anlarsınız. Bursaspor'un kalıcı gelir kaynakları olmalı. Bütçesi mutlaka artmalı. Zirve takımları ile mücadele edecekseniz, oyunu kuralına göre oynamalısınız. Eskisi gibi değil artık. Bu sene kaç tane bonservisle futbolcu aldık. Zirve takımıysak, bundan sonra bu tarzda oyuncular almalıyız. Bursaspor, benim şirketim değil. Biz üzerimize düşeni yapıyoruz. Bursaspor'u daha iyi görmek istiyorsak, şehrin takıma sahip çıkması gerek."

Bursa şehrinin Bursaspor'a daha çok sahip çıkması ile büyük başarılara imza atacaklarını kaydeden Yazıcı, "Bursaspor, her dakika zirveye zorlayan takım olmalı. Yayıncı kuruluş gelirleri ile bu iş yürümez" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com