Kalite Eğitimi

Kalite Eğitimi
Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde, Uniacademy Institut tarafından ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemleri Belgelendirme ve Eğitimi verildi

Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde, Uniacademy Institut tarafından ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemleri Belgelendirme ve Eğitimi verildi.
Belediye Düğün Salonu'nda Uniacademy Institut eğitmenlerinden Hasan Kabasakal tarafından ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, OHSAS 18001- İş Sağlığı ve Güvenliği, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 9001:2008 İç Tetkikçi, Stratejik Yönetim, Entegre Yönetim Sistemi konularında verilen eğitime özellikle Hisarcık Meslek Yüksek Okulu öğrencileri katıldı.
ISO 9001-2008 Eğitimi hakkında açıklamalarda bulunan Uniacademy Institut İnsan Kaynakları Müdürü Eğitmeni Niyazi Eser,” Günümüz dünyasında kalite hepimizin hakkıdır ve hakkımız olanın gerek özel sektör gerekse de devlet kuruluşları tarafından sağlanması artık zaruridir. Dünya Standartlar Örgütü (ISO-International Standards for Standardization)tarafından belirlenen ve tüm dünyada kabul görmüş standartlar son kullanıcı olan bizlerin kaliteli hizmet hakkını belirli bir düzeyde tutmayı hedeflemiştir. Bunun için günümüz dünyasının ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak ISO standartlarını geliştirmiştir. ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemleri Belgelendirme ve Eğitimlerine yönetim Sistemleri konusunda bilgi sahibi olmak isteyenler, kariyer yapmak isteyenler (Tüm bölümlerden), şirketlere danışmanlık ve ISO planlamaları yapmak ve bu şirketlere yaptığı planlamalardan büyük oranda gelir elde etmek isteyenler, tüm Enstitüler ve Üniversite öğrencileri, Herkes için kariyer fırsatı tanıyan “Baş Denetçi” ve “İç Denetçi” unvanlarını almak isteyenler katılmalıdır. Çünkü gelişen ve değişen dünya’da en büyük sorunlardan biri “ İşsizlik”. Sadece diploma ya da İngilizce bilgisiyle iş bulmanın imkânsız hale geldiği günümüzde, işverenlerin beklentileri de artmıştır. İş ilanlarını incelediğimizde görüyoruz ki artık Uluslar arası Standartlar (ISO) hakkında bilgisi olan kişiler, işverenler tarafından tercih nedeni oluyorlar. Rakiplerimizin bir adım önüne geçmek, tercih edilen olmak, CV’mize önemli sertifikalar katmak istiyorsak, kariyerimize yatırım yapmalıyız. Kurs sonunda katılımcılara Kişisel Gelişim Eğitimi Sertifikası, Holoterapi Eğitim Sertifikası, NLP Beginner Eğitim Sertifikası, Uniacademy - Doç. Dr. Ali İlseven imzalı Referans Mektubu, toplamda 17 Sertifika ve Online Eğitim Modülü. Eğitimi etkili bir şekilde takip edebilmeleri için katılımcılara eğitim videosu verilecektir. Ayrıca her katılımcıya CD içerisinde eğitim dokümanları verilecektir” diye konuştu.

Kaynak: İHA

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com