Kalitenin oscarları dağıtıldı

Kalitenin oscarları dağıtıldı
Bursa Kalite Derneği (KALDER) ve BUSİAD tarafından düzenlenen 2011 Bursa Kalite Ödül süreci düzenlenen coşkulu ödül töreni ile sona erdi.
Çagdaş kalite anlayışının yaygınlaşması, kalite çalışmalarının teşvik edilmesi için 1998 yılından bu yana KALDER ve BUSİAD iş birliğiyle yapılan kalite ödül sürecinin 2011 yılı süreci tamamlandı. 13-14 Nisan tarihleri arasında Kalite ve Başarı Sempozyumu ile hayatlarında kaliteyi amaç edenen kurumlar ve ünlüler, 2 gün boyunca deneyimlerini paylaştı. Yoğun katılımla gerçekleştirilen sempozyumun son gününde 2011 yılı Bursa Katile Ödül sonuçları da sahiplerini buldu. Almira Otel'de düzenlenen ödül gecesi renkli görüntülere de sahne oldu. 22 Eylül 2011 yılında başlayan sürece özel sektör alanında B-Plas ve Presmetal katılırken, kamu dalında da Ali Osman Sönmez Endüstri ve Teknik Meslek Lisesi ile İnegöl 100. Yıl İlköğretim Okulu sürece dahil oldu.
 
Programda konuşan KALDER Başkanı Emin Direkçi, kalite sürecine 10 yıldır damga vurduklarını söyledi. 10. Kalite ve Başarı Sempozyumu için hazırladığı şiiri okuyan Direkçi, programa katılanlardan alkış aldı. Kalite sürecine katılan firma ve kamu kurumları adına salonu dolduran katılımcılar yaptıkları tezahuratlarla geceye renk kattı. Gecede BUSİAD ve KALDER yönetim kurulu üyeleri 10. yıl onuruna pasta kesti. Programda sahne alan Nefes Show Bend isimli grup hazırladıkları kareografi ile davetlilere keyifli dakikalar geçirdi.
 
Programın sonunda 8 ay boyunca jüri üyeleri tarafından değerlendirilen kamu kurum ve firmalara kalite başarı ödülleri verildi. Özel sektör alanında Kalite Başarı Ödülü'nü almaya hak kazanan B-Plas adına CEO Celal Gökçen, Pres Metal adına da Genel Müdür Serkan Atay'a ödüllerini CHP Bursa Milletvekili Aykan Erdemir takdim etti.
 
Kamu alanında Ali Osman Endüstri ve Teknik Meslek Lisesi adına okul müdürü Mehmet Sait Eriman ve İnegöl 100. Yıl İlköğretim Okulu adına da Okul Müdürü Rahmi Özyiğit ödüllerini aldı. Ödüllerini alanlar davetlilerin alkışlarıyla objektiflere poz verdi. (NSK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com