Kamalak'tan AKP'ye ANAP benzetmesi!

Kamalak'tan AKP'ye ANAP benzetmesi!
Saadet lideri Kamalak, AKP'ye 'Yel gider dağ kalır, gül gider bağ kalır' dedi...

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, partililer tarafından Afyonkarahisar'da verilen iftar yemeğine katıldı. AKP'nin 12 Haziran 2011 seçimleri için hazırlattığı şarkıya atıfta bulunan Kamalak "Yel gider dağ kalır, gül gider bağ kalır" dedi.

SP Genel Başkanı Mustafa Kamalak Ramazan Bayramı'nı geçirmek üzere Afyonkarahisar'a geldi. Partililer tarafından Borsa Restoranda verilen iftar yemeğine katılan Mustafa Kamalak yemeğin ardından kısa bir konuşma yaptı. Konuşmasının büyük bir bölümünde AKP'nin 12 Haziran 2011 seçimlerinde hazırlatılan seçim şarkısına atıfta bulunan Kamalak "Hani bir şarkı vardı. Aynı dağın yeliyiz biz, aynı bağın gülüyüz biz, diye doğru. Ama unutmamak gerekir ki, yel gider dağ kalır, gül gider bağ kalır. Milli görüşün tek temsilcisi, dağ gibi Saadet Partisi'dir" dedi.

ANAVATAN ÖRNEĞİ

1990'lı yıllarda Anavatan Partisi'nin de büyük parti olarak göze çarptığını, ancak şu anda Anavatan Partisi'nin yok olduğunu hatırlatan Kamalak, Milli Görüş'ün temsilcisi olan Saadet Partisi'nin ayakta kaldığına da dikkat çekti. Terör örgütünün saldırıları ve verilen şehitler hakkında da görüşlerini dile getiren Mustafa Kamalak şöyle konuştu, "Şehit olan da, katillik yapan da Türkiye Cumhuriyeti nüfus cüzdanını taşıyor. Terör dolayısıyla kaybettiğimiz insan sayısı, Kurtuluş Savaşı'nda kaybettiğimiz insan sayısını geçti. Bu sorunun çözümü, islam kardeşliğidir. Onun da temsilcisi milli görüştür. Milli görüşün iktidar olmadığı her gün, şehit geliyor."

Mustafa Kamalak konuşmasının ardından partililerle bir süre sohbet etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com