Kamer Genç: Ak Partililer Gizli Gizli İçki İçiyor!

Kamer Genç: Ak Partililer Gizli Gizli İçki İçiyor!
Günlerdir konuşulan içki yasağı tartışmalarına Meclis'in en muhalif milletvekili Kamer Genç de katıldı...

Günlerdir konuşulan içki yasağı tartışmalarına Meclis'in en muhalif milletvekili Kamer Genç de katıldı. Fakat Genç'in ortaya attığı iddia AK Partilileri kızdıracak. Akşam gazetesinden Özlem Çelik'e konuşan Kamer Genç, "AKPlilerin de gizli gizli içtiklerinie hiç şüphem yok" diyerek yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi.

"Akşamdan akşama iki duble rakı içerim, içmek kötü bir şey değil bence çağdaşlığın gereği" diyen Kamer Genç, AK Partililerle ilgili de oldukça ilginç bir iddia ortaya attı. Bakın Kamer Genç içki ve içki yasağı ile ilgili neler söyledi:

Siz yıllar önce 'Viski içince kendimi daha iyi Müslüman hissediyorum' demiştiniz...

Başta yanlış anlaşıldı ama anlattım. Bu aslında felsefi bir şey. İçki içince insanın beyni üzerindeki baskılar kalkıyor, daha iyi ibadet ediyor. Ayrıca içki içilmeyen bir sofrada yemek 15-20 dakika sürer. İçki varsa sindire sindire, sohbet ederek yer. Böylesi vücuda daha faydalıdır. İçki içen insanların devlete çok büyük vergi verdiği biliniyor. İçkili lokantalarda istihdam da yaratıyor.

ERBAKAN'A KADEH KALDIRDI

- Erbakan'ın başbakanlığında da rakı isteyip masadaki Erbakan'a kadeh kaldırmıştınız...

Evet (gülüyor). Diplomaside başarı içkiyle kutlanır, bu bir gelenektir.

- İçkinin iyi yanlarını anlatıyorsunuz, Başbakan trafik polislerinin ceza kestiği sarhoş sürücüleri...

100 kişiden ikisi içkiyi kötü kullanıp kaza yapıyorsa içkiyi, içkili restoranları yasaklamak, çağdışı bir düzeni amaçlamaktır. İçki içmeyenler kaza yapmıyor mu?Ben doğru bildiğimi söylerim

- Bazı milletvekilleri sizin Meclis'e alkollü geldiğinizi söyledi...

Bu çok ilkel bir iftira, yalan! İçkiyi ben içerim hiçbir zaman içki beni içmez. Hareketlerimde en ufak bir anormallik yaratmaz. Akşamdan akşama iki duble rakı ya da viski içerim ama içip Meclis'e gitmem.

AKPLİLER GİZLİ GİZLİ İÇİYOR

- Akşamdaaan akşama yani...

Ben bu dünyaya yaşamak için geldim. O kadar stres içinde bir-iki duble aldığımda beni rahatlatıyor. AKP'lilerin gizli gizli içtiklerine de hiç tereddüttüm yok. İçki içmek kötü bir olay değil ki. Bana göre çağdaşlığın bir gereğidir. Bu konuyu çok fazla uzatmayalım...

- Danışma Meclisi üyesi iken Mehmet Ali Ağca'nın idamına karşı tek hayır oyu kullanan da sizdiniz. Hep aykırısınız...

Bu aykırılık değil. Sağlıklı bilgi, sağduyu ve vicdanın sonucudur. Benim görüşüme paralel insanlar çoğunlukta olsaydı Türkiye şimdi dünyada lider bir ülkeydi. Siyasetçinin hele milletvekilinin korkmaması lazım. Ben doğru bildiğimi söylerim, sonucuna da katlanırım.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com