Kamer Genç, Erdoğan ve Gül'e meydan okudu!

Kamer Genç, Erdoğan ve Gül'e meydan okudu!
CHP'li Kamer Genç, cumhurbaşkanlığı seçimleri için Başbakan Erdoğan ve Cumhurbaşkanı Gül'e meydan okudu.

CHP Milletvekili Kamer Genç, cumhurbaşkanlığı seçimlerinde, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün, karşısına aday olarak çıkmasını istedi.

Cem Vakfı'nın kuruluşunun 17.yılı dolayısıyla Polat Rönesans Otel'de gece düzenlendi. Geceye Milletvekili Kamer Genç, Yazar Mehmet Altan ve birçok önemli isim katıldı.

Milletvekili Kamer Genç, Tunceli'de ıslıklanarak protesto edilmesinin nedenlerini açıkladı. Genç, "30 senelik siyasi mücadelemden rahatsız olan AKP ve onların görüştüğü kitleler bana her zaman karşılar. Orada Munzur Vadisi üzerine yapılacak barajlar için yürüyüşe coşkulu bir halkla beraber katıldım. Benim orada bulunmamdan rahatsız olan belli kitleler vardı. Orada birkaç tanesi bana 'yuh' çekti. Zaten yuh çekmelere alışan bir insanım." ifadelerini kullandı.

"PARLAMENTODAN DÜŞMEM İÇİN HERŞEYİ YAPARLAR"

Milletvekili Genç, AKP'nin kendisinin Parlamento'dan düşmesi için her şeyi yapabileceklerini anlattı. Genç, "Benim 7 yıl 7 dönem milletvekili seçilmemden rahatsız olan birtakım insanlar var. Başta tabi AKP var. AKP benim Parlamentodan düşmem için her şeyi yapabilir. Bu nedenle hiç alınmadım ben protestoya." dedi.

"KENDİSİNE GÜVENİYORSA O DA GELSİN"

Vekil Genç, "Bülent Arınç da eğer kendisine güveniyorsa gelsin. Başbakan ve Abdullah Gül de gelsin. Önümüzdeki cumhurbaşkanlığı seçimlerine girelim karşı karşıya. Bakalım Türkiye'de kim kamuoyunda itibarlıdır görelim." şeklinde konuştu. (TOK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com