Kameralara böyle yakalandı! /VİDEO

Kameralara böyle yakalandı! /VİDEO
Fatih'te hediyelik eşya imalathanesine giren hırsız, kasadaki 2 bin TL nakit para ile 8 bin TL değerindeki çekleri alarak kayıplara karıştı.

Edinilen bilgiye göre Fatih Eminönü Mercan Mahallesi, Uzun Çarşı Caddesi üzerinde bulunan hediyelik eşya imalathanesine önceki gece geç saatlerde hırsız girdi. Çatının bir bölümünü kırarak içeriye giren hırsız, kasadaki paraları ve çekleri alarak dükkandan uzaklaştı. İşyerindeki güvenlik kamerası, hırsızlık anını saniye saniye görüntüledi.

Görüntülerde çatı katından giren ve başında şapka olan hırsız ilk önce dükkanı kontrol ediyor, ardından da aşağı katta bulunan kasaya doğru yöneliyor. Kasayı açarak buradaki 2 bin TL nakit para ve 8 bin TL değerindeki çekleri alan hırsız, kırdığı çatıdan çıkarak uzaklaşıyor.

Gece işyeri alarmının çaldığı gerekçesiyle sigorta şirketinin kendisine haber verdiğini belirten işyeri sahibi İbrahim Acar, dükkana geldiğinde çatının kırık, kasanın da boşaltılmış olduğunu gördüğünü söyledi. Hemen polise haber verdiğini anlatan Acar, "Gece evdeyken, sigorta şirketi arayarak işyerimin alarımının çaldığını bildirdi. Hemen işyerine geldim. Kasayı açtığımda paranın ve çeklerin olmadığını gördüm. Durumu polise bildirdim. Hırsız üst kattan çatıyı kırarak girmiş" dedi. Polis, hırsızın yakalanması için güvenlik kamerası görüntülerini incelemeye aldı. Olayla ilgili soruştura sürüyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com