Kamptan kaçan Salih barda ağladı!

Kamptan kaçan Salih barda ağladı!
Fenerbahçe’nin genç yıldızı Salih, tesislerden kaçıp gece kulübüne gitti; gazetecilerin kapıda olduğunu öğrenince de ağlamaya başlayıp sabaha kadar kulüpten çıkmadı!

Fenerbahçe’nin genç yıldızı Salih Uçan önceki akşam bir grup arkadaşıyla felekten bir gece çaldı.
 
Kulübün Dereağzı’ndaki tesislerinde kalan genç futbolcu, aralarında Ayberk Koçyiğit ve kız arkadaşlarının da bulunduğu bir grupla gece 02.00’de Harbiye’deki ünlü gece kulübü Aztek’e gitti.
 
 Sabaha kadar arkadaşlarıyla eğlenen Salih, kapıda gazetecilerin olduğunu öğrenince panikledi. Sarılacivertli futbolcu sabah gün ağarmasına rağmen mekândan dışarı çıkmadı.
 
Mekandaki görevlilerden biri, “Salih’i çekmeyin, çocuk Dereağzı’ndan kaçıp gelmiş, üç aydır dışarı çıkmıyor. Sizin dışarıda olduğunuzu öğrenince ağlamaya başladı’’ diyerek gazetecilerin gitmesini istedi. “Olmaz” cevabı karşısında bu kez Salih Uçan’ın arkadaşları devreye girdi.
 
Gazetecilere el hareketi yapan Uçan’ın arkadaşları, “Sizlerle hesaplaşacağız, çok yakında görüşeceğiz’’ diye tehditler savurdu. Bir süre sonra da Salih’i mekânda bırakıp otomobille uzaklaştılar.
 
SALİH MEKANDA MI UYUDU?
 
Arkadaşları gittikten sonra Salih Uçan'ın yanında kalan takım elbiseli bir kişi mekânın etrafında otomobiliyle birkaç tur atıp gazetecileri kontrol etti. Personelle bir başına kalan Salih'in gazeteciler kapıdan ayrılmadığı için mekânda uyumak zorunda kaldığı ve kapının üzerine kilitlendiği iddia edildi. (CTK)

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com