Kampüste sapık doktor rezaleti

Kampüste sapık doktor rezaleti
İzmir’in Bornova İlçesi’nde, Azerbaycan uyruklu doktor 29 yaşındaki G.M.’nin, adres sorma bahanesiyle Ege Üniversitesi Kampusü içerisinde durdurduğu 3 kız öğrenciye cinsel organını göstererek tacizde bulunduğu ileri sürüldü. G.M. gözaltına alınırken, olay
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesi’nde görev yapan Azeri doktor G.M., iddiaya göre, dün saat 20.00 sıralarında, kampus içerisinde Nükleer Bilimler Enstitüsü çevresinde, yolda adres sorma bahanesiyle durdurduğu bir kız öğrenciye cinsel organını gösterdi. Kız öğrenci koşarak G.M.’nin yanından uzaklaştı, ardından kampuste görevli güvenlik görevlilerine durumu anlattı. Bir süre sonra güvenlik görevlilerine, iki kız öğrenci daha aynı şikayette bulundu. Bunun üzerine görevliler kampus içinde bu kişiyi aramaya başladı.

Güvenlik görevlileri, Eczacılık Fakültesi öğrencisi Ö.I. (22) ve lisansüstü öğrencisi G.Ç. (24) ile Gıda Mühendisliği Fakültesi öğrencisi S.S.’nin (22) teşhisi üzerine Dr. G.M.’yi yakaladı, durum polise bildirildi. Gözaltına alınarak Bornova Polis Merkezi’ne götürülen Dr. G.M.’nin, kendisine yöneltilen suçlamaları kabul etmediği öğrenildi. 3 kız öğrenci polis merkezine de gelerek ifade verdi. Evli ve bir çocuk babası olduğu öğrenilen Dr. G.M.’nin, işlemlerin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edileceği belirtildi.
 
Azeri doktor G.M. hakkında, yan dal ihtisası yaptığı Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığı’nın da idari soruşturma başlattığı bildirildi. (NSK)
Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com