Kamu İhale Kanunu anlatıldı

Kamu İhale Kanunu anlatıldı
Kamu kurum ve kuruluşlarında 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu ile 4735 sayılı Kamu İhale Sözleşmeleri Kanunu'nun doğru, düzenli ve uygulamada birlikteliğin sağlanması amacıyla İçişleri Bakanlığı Mahalli İdareler Genel Müdürlüğü tarafından Afyonkarahis

 Kamu kurum ve kuruluşlarında 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu ile 4735 sayılı Kamu İhale Sözleşmeleri Kanunu'nun doğru, düzenli ve uygulamada birlikteliğin sağlanması amacıyla İçişleri Bakanlığı Mahalli İdareler Genel Müdürlüğü tarafından Afyonkarahisar'da eğitim semineri düzenlendi.

Afyonkarahisar Halk Eğitim Merkezi'nde düzenlenen Kamu İhale Kanunu Eğitim Semineri'ne, Mahalli İdareler Genel Müdürlüğü Teftiş ve Denetim Gurup Başkanı Ali Özer, bakanlık kontrolörleri Ramazan Karaca, Ahmet Taş, Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, Kızılören Belediye Başkanı Ahmet Pekşen, Çobanlar Belediye Başkanı Salih Alaka, İhsaniye Belediye Başkanı Halit Aşkar, merkez kamu kurum ve kuruluşları, ilçe kaymakamlıkları ile belediye başkanlıklarında çalışan ve ihale iş ve işlemleriyle ilgilenen toplam 380 personel katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan Kamu İhale Kanunu Eğitimi'nin açılış konuşmasını İl Yazı İşleri Müdürü Mehmet Kaval yaptı. Eğitimcilerin seminere katılmalarından dolayı memnun olduğunu dile getiren Müdür Kaval, eğitimin başarılı geçmesi dileğinde bulundu.
Yoğun bir katılımla gerçekleşen eğitim seminerinde İçişleri Bakanlığı Kontrolörü Ahmet Taş tarafından 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu ve 4735 sayılı Kamu İhale Sözleşmesi kanunu hakkında bilgiler verdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com