Kamu kaynakları AKP için seferber ediliyor

Kamu kaynakları AKP için seferber ediliyor
Isparta Valiliği, Başbakan'ın bugünkü Burdur mitingi için seferberlik ilan etti. Valiler seçim için hazır!

Kamu kurumlarına ait araçların Başbakan'ın heyetine tahsis edilmesi istendi.

 

Tayyip Erdo­ğan'ın bugün­kü Burdur mitingi için tüm devlet daireleri seferber oldu. Isparta Vali Yardımcısı İsmail Ak­man; Aile Sosyal Politikalar Bakanlığı, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Sosyal Güvenlik Kurumu, Çalışma Bakanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, TEİAŞ, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı il müdürlüklerine ve Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterine birer yazı gönderdi.

"ÖNEMLE RİCA EDERİM"

Yazıda, "Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın 27 Şubat 2014 Perşembe günü Burdur'u ziyaret edecekleri Burdur Valiliği'nce bildirilmiştir. Sayın Başbakanımızın refakatlerindeki heyete ihtiyaç olan kurumunuza ait sivil plakalı araçların (araç üzerinde logo ve amblem bulunmayan) tamamının 26-27 Şubat 2014 tarihlerinde, Bur­dur Valiliği emrine görevlendirilmesini ve sonucundan bilgi verilmesini önemle rica ederim" denildi.

"PSİKOLOJİSİ BOZULDU"

CHP Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin konuyla ilgili olarak şunları söyledi: "Başbakan 'Öldüm öleceğim' psikolojisiyle hareket ediyor. Ayakkabı kutuları, para sayma makineleri, 'parala­rı sıfırladın mı' sözleri zaten kötü olan psikolojisini iyice bozdu. Mitinglerde kurtuluşu çevre illerden arı­yor. Bindirme kı­ta­lar­la miting yapıyor. Valiler devletin valisi olduğunu unutmamalı."(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com