Kamu Kurumlarının kapasitesi artırılacak!

Kamu Kurumlarının kapasitesi artırılacak!
Kütahya Valiliği İl Planlama ve Koordinasyon Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve Zafer Kalkınma Ajansı tarafından kabul edilen "Kamu Kurumlarının Proje Hazırlama ve Yürütme Kapasitesini Artırmak" isimli teknik destek projesi kapsamında yapılan eğitim pro

Kütahya Valiliği İl Planlama ve Koordinasyon Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve Zafer Kalkınma Ajansı tarafından kabul edilen 'Kamu Kurumlarının Proje Hazırlama ve Yürütme Kapasitesini Artırmak' isimli teknik destek projesi kapsamında yapılan eğitim programı sona erdi.
Kütahya Valiliği toplantı salonunda 13 Aralık Pazartesi günü başlayan ve 17 Aralık Cuma gününe kadar devam eden eğitim çalışmasına, Kütahya Valiliği İl Planlama ve Koordinasyon Müdürlüğü, Kütahya AB Bürosu, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, 1. Organize Sanayi Bölgesi, Ticaret ve Sanayi Odası, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü, Kütahya Ticaret Borsası, Ziraat Odası ve Kütahya Belediyesi gibi değişik kurumlardan 14 personelin katıldığı ifade edildi.
Eğitim süresince Zafer Kalkınma Ajansı tarafından görevlendirilen Dr. Nilüfer Akdan tarafından Proje Döngüsü Yönetimi, Mantıksal Çerçeve ve Bütçeleme gibi konular hakkında eğitim verildi. Program sonunda katılımcılara sertifika verildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com