Kamyon Sürücüsü Kazaya Davetiye Çıkarttı

Kamyon Sürücüsü Kazaya Davetiye Çıkarttı
Çorlu`da trafikte seyreden bir kamyon kapasitesinden fazla olarak yüklenen malzemeler ile olası bir kazaya adeta davetiye çıkarttı

Çorlu`da trafikte seyreden bir kamyon kapasitesinden fazla olarak yüklenen malzemeler ile olası bir kazaya adeta davetiye çıkarttı.
Trafikte zaman zaman ortaya çıkan ve zaman zaman da objektiflere yansıyan benzer durumlara bir yenisi daha eklendi. Kamyon yüksekliğinin en az 3 katı kadar yükle trafiğe çıkan araç sürücüsü olası kazalara davetiye çıkarttı.
Bu kadarı da olmaz dedirten görüntüler Çorlu - Tekirdağ yolu üzeri Ali Osman Çelebi Bulvarı ile Çorlu Park Evleri mevkiinde objektiflere yansıdı. Kamyonunun kasasını kaza yüksekliğinin neredeyse 3 katı yüksekliğinde paletle dolduran sürücü tehlikelere aldırmadan yoluna devam etti. Trafikte ilerleyen kamyon sürücüsü diğer sürücüleri tehlikeye atarak Tekirdağ yönünde ilerlemesini sürdürdü.
Metrelerce yükselen yükü ile trafikte ilerleyen kamyonu gören sürücüler ise denetimlerin arttırılması gerektiğini dile getirdiler.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com