Kanal D Haber Ekibini Polat Alemdar Sorgulamış

Kanal D Haber Ekibini Polat Alemdar Sorgulamış
Kanal D Haber ekibi Libya'da yaşadığı dehşeti canlı yayında Birand'a anlattı. Cem Tekel ve Umut Arabacı'nın yaşadıkları izleyenleri hayretleri içinde bıraktı.

Kanal D Haber ekibi Libya'da yaşadığı dehşeti canlı yayında Mehmet Ali Birand'a anlattı. Ana Haber'e konuk olan Cem Tekel ve Umut Arabacı'nın yaşadıkları izleyenleri hayretleri içinde bıraktı.

Kanal D Haber ekibi Libya'daki ateşin içindeydi. Cem Tekel ve İsmail Umut Arabacı isyandan hemen sonra Libya'ya gittiler. Türk işçisinin öldürüldüğü şantiyeye gittiler. İşte tam da o sırada gözaltına alındılar.

Gözleri bağlanarak, bilinmeyen bir adrese götürüldüler. Saatlerce sorgulandılar. Türk elçiliğinin devreye girmesiyle serbest kaldılar. Bugünde sağ salim döndüler.

KANAL D EKİBİNİ POLAT ALEMDAR SORGULAMIŞ!Tekel ve Arabacı'nın gözaltında yaşadıkları en ilginç olaylardan biri de Libyal görevlilerin Kurtlar Vadisi aşkı olmuş. Sorgudaki istihbarat subayı kendini Kanal D Haber ekibine Polat Alemdar olarak tanıtırken yardımcısını da Memati olarak tanıtmış. Umut Arabacı dizinin Libya'da çok sevildiğini ve resmi görevlilerde de bu ilginin görüldüğünü ekledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com