Kanka Davete Gelmedi!

Kanka Davete Gelmedi!
Aziz Yıldırım, Arena'nın açılışına niçin gitmedi?

Düne kadar Adnan Polat için “Kankam” diyen Yıldırım, sekreteri aracılığıyla davet yapılmasına kırıldığı için törene gitmedi. Yıldırım, bu konudaki üzüntüsünü, “Bizzat başkanın arayıp davet etmesini beklerdim” diye ifade etti.

G.Saray'ın yeni stadı Türk Telekom Arena'nın açılış töreni öncesi en çok merak edilen konulardan biri Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın katılıp katılmayacağı idi...

Hemen herkes Yıldırım'ın diğer kulüp başkanlarıyla birlikte törene gideceğini düşünüyordu. Böyle düşünmekte haklıydılar çünkü son dönemde Aziz Yıldırım ile Galatasaray Başkanı Adnan Polat arasında deyim yerindeyse su sızmıyordu. Ne var ki, beklenen olmadı... Yıldırım, stadın açılışına katılmadı. Neden böyle olduğunu araştırınca karşımıza ilginç olaylar çıktı...

SEKRETERİNE ARATTI
Geçtiğimiz ay Lig TV'ye verdiği röportajda yöneltilen, “Adnan Polat ile kanka oldunuz” cümlesine, “Evet” cevabını veren Yıldırım, Polat'a kırıldığı için açılışa gitmemiş. Yıldırım'ı bu kararı almaya yönelten olay ise şöyle: Polat'ın sekreteri, Yıldırım'ın sekreterini arayarak, “Sayın Başkan, stadın açılışına katılacak mı?” diye sordu. Yıldırım'ın sekreteri bu soruyu Fenerbahçe Başkanı'na yöneltince G.Saray'a şu yanıt verildi:

“Siz önce bir davetiyeyi gönderin de ondan sonra biz katılıp katılmayacağımıza karar veririz.”

Yıldırım, Polat'a olan kırgınlığını dün İstanbul'daki “Türk Futbolunun Geleceği ve Sorunları” toplantısında diğer kulüp başkanlarına da anlattı. Yıldırım'ın, “Açılışa sekreterim aracılığıyla davet ediyorlar. Bizzat başkanın aramasını beklerdim” diye sitem ettiği, diğer başkanların ise, “Bize de öyle yapıldı” cevabını verdiği öğrenildi. Ancak Yıldırım'ın, “Öyle olmamalıydı” dediği belirtildi.

TERİM'E BÜYÜK AYIP
Fatih Terim, Türk Telekom Arena Stadı'nın açılışında büyük bir şok yaşadı. Görevliler, protokol tribününe gelen Terim'i, “Batı Tribünü'ne gideceksiniz” diye kapıdan çevirdi. Terim bunun üzerine stadı terk etti.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com