Kanser yüzünden 9 daire sattım

Kanser yüzünden 9 daire sattım
Uzun süredir ekranlarda görünmeyen Erhan Yazıcıoğlu beğenilen dizi Karadayı'yla tekrar ekranlara döndü.

Yakalandığı kanser sebebiyle uzun süre ekranlardan uzak kalan usta oyuncu Erhan Yazıcıoğlu verdiği röportajda geçirdiği zor günleri ve yeniden setlere dönüş sürecini anlattı.

Yorucu masraflı ve zor bir tedavi süreci geçiren Yazıcıoğlu o günleri şu sözlerle anlattı: "1995 yılında, ilk tiroit kanserine yakalandığım dönemlerde, dokuz dairem ve 1 milyon dolar nakit param vardı. 15 yıl ortalarda olmadım, bu süre içinde çevremde ne bir sanatçı arkadaşım ne de dostum vardı. Tedavi olabilmek için dokuz ev harcadım, her şeyim gitti."

Tedavi sürecinde dostlarının vefasızlığını da gördüğünü söyleyen oyuncu "Ama en acısı insanların nankörlüğünü gördüm. Kapımı çalan kimse yoktu. Eşim Müge’den başka bana destek çıkan, moral veren kimse olmadı. Sonuç olarak şunu gayet iyi anladım; ayaktaysan, güçlüysen yanında insanlar var ama düştüğün anda kimse kalmıyor." diyerek yaşadıklarını özetledi.

Tüm yaşananlara rağmen hayata tutunduğunu "Allah bağışlasın, bir kızım bir de oğlum var. İkisi de üniversiteyi bitirdi. Onların mutlu olması beni daha mutlu etti. Hayata bağlandım, yılmadım, savaştım. Hayata artık o kadar pozitif bakıyorum ki... Sağlığın yerini hiçbir şey tutmuyormuş, insan bunu hastalanmadan anlamıyor." sözleriyle anlatan Erhan Yazıcıoğlu şimdilerde hayatını anlattığı  “Kenar Mahalle Delikanlısı” kitabının imza günü ve söyleşileriyle meşgul. (MRE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com