“Kapımız herkese açık olacak”

“Kapımız herkese açık olacak”
Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile Uşak İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Şammaz Demirtaş görevine başladı. İnsan hak ve özgürlüklerine saygılı davranarak halkın can ve mal güvenliğini sağlamak amacıyla çalışacaklarını belirten Şammaz Demirtaş, “

Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile Uşak İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Şammaz Demirtaş görevine başladı. İnsan hak ve özgürlüklerine saygılı davranarak halkın can ve mal güvenliğini sağlamak amacıyla çalışacaklarını belirten Şammaz Demirtaş, “Kapımız herkese açık olacak” dedi.

İl Emniyet Müdürlüğü binası önünde Emniyet Müdürü Şammaz Demirtaş için karşılama töreni düzenlendi.
Karşılama töreni sonrası makamına geçen Demirtaş, basın mensuplarına açıklama yaptı. Her zaman sokakta olacağını ifade eden Demirtaş, vatandaşların 24 saat kendisine ulaşarak sorunlarını aktarabileceğini söyledi. Amaçlarının hiç kimsenin endişe duymadan yaşayacağı bir kent oluşturmak olduğunu dile getiren Demirtaş, “ Suçlar dünyanın hiçbir yerinde yüzde yüz oranında engellenemiyor. Fakat biz ilimizde suçları minimize ederek güvenli bir kent haline getireceğiz. Uşak büyük olayların olmadığı şirin bir kent konumunda bulunuyor. Bunu kararlılıkla devam ettireceğiz” dedi.
İl Emniyet Müdürü olarak daima kapılarını herkese açık tutmaya devam edeceklerini bildiren Demirtaş, başarılı çalışmalar ile Uşaklı vatandaşların rahat yaşayacağı kent olmaya devam edeceklerini kaydetti. Demirtaş sözlerine şöyle devam etti: “ İl Emniyet Müdürü olarak Uşak gibi şirin bir kente gelmenin mutluluğunu yaşıyorum. Görev yazımın çıkması ve geçmişten bu yana Uşak ile ilgili gördüklerimden anladığım kadarı ile Uşak büyük olayların yaşanmadığı şirin bir Anadolu kenti konumunda yer alıyor. Biz bu durumu katlayarak arttıracağız. İlimizi vatandaşlarımızın endişe duymadan yaşadığı bir kent konumunda tutmayı devam ettireceğiz. Daima sokaklarda vatandaşlarımız ile iç içe olacağız. Bunun yanı sıra her vatandaşımız bana 24 saat istedikleri zaman ulaşabilecek. Vatandaşlarımızın bizler için kullandığı 'Allah razı olsun' cümlesi en büyük mutluluğumuz olacak” dedi.
Dünyanın her yerinde emniyetin kolluk kuvvetlerinin tek başına mücadelesi ile sağlanamayacağına da işaret eden Demirtaş, “Biz görevimiz süresince her zaman 155 Polis İmdat hattına önem vereceğiz. Başarılı olmak için halkın ihbarlarını her zaman dikkate almaya devam edeceğiz. Vatandaşlarımız yaptıkları ihbarda kendilerinin isimlerinin ve bilgilerinin alınacağı yönünde asla bir korkuya kapılmasın. Vatandaşlarımızın ihbarlarında ne isim nede bilgilerini istiyoruz. Bu nedenle bizlere gördükleri her şeyi bildirebilirler. Emniyet olarak en küçük ihbarı bile hassasiyetle değerlendireceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com