"Kapınız her zaman açık olsun"

"Kapınız her zaman açık olsun"
Valiler Kararnamesi ile Kütahya Valiliğine atanan Vali Kenan Çiftçi göreve başladığı ilk gün son toplantısını Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar ile gerçekleştirdi. Vali Çiftçi'nin Kaymakamlara ilk mesajı "Kapınız vatandaşlara her zaman açık olsun" oldu

Valiler Kararnamesi ile Kütahya Valiliğine atanan Vali Kenan Çiftçi göreve başladığı ilk gün son toplantısını Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar ile gerçekleştirdi. Vali Çiftçi'nin Kaymakamlara ilk mesajı 'Kapınız vatandaşlara her zaman açık olsun' oldu.
16.12.2010 tarih, 27787 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Valiler Kararnamesi ile Kütahya'ya atanan Vali Kenan Çiftçi, göreve başladığı ilk gün basın mensupları ve daire amirleri ile yapmış olduğu toplantı sonunda saat 16.00'da Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar ile birlikte Valilik toplantı salonunda bir araya geldi. 01.01.2011 Cumartesi günü Kütahya'ya geldiğini ve hafta sonu 8 ilçeyi ziyaret ettiği ifade ederek Kaymakamlardan ilçede yürütülen Devlet yatırımları hakkında bilgiler alarak istişarede bulundu.
En kısa zamanda daha geniş bir şekilde ilçe ziyaretlerini yapacağını ifade eden Vali Çiftçi, kendisinin olduğu gibi ilçelerde de kaymakamlarımızın kapısının vatandaşa her zaman açık olması gerektiğini ve kanunlar çerçevesinde herkese yardımcı olunmasını istedi.
'Vatandaşlara güler yüzlü olun'
Kütahya Valisi Kenan Çiftçi daire amirleri ile bir araya gelerek istişare toplantısı yaptı. Vali Çiftçi, daire müdürlerinin vatandaşlara güzler yüzle hizmet etmelerini istedi. Valiler Kararnamesi ile Kütahya'ya atanan Vali Kenan Çiftçi, göreve başladığı 03.01.2011 Pazartesi günü saat 15.00'de Valilik toplantı salonunda daire amirleri ile bir araya gelerek ilde yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Kendi çalışma prensiplerini anlatan Vali Çiftçi tüm kurum amirlerin kapısının vatandaşa her zaman açık olması gerektiğini ve kanunlar çerçevesinde herkese yardımcı olunmasını istedi. Başta bizler olmak üzere tüm görevli arkadaşlarımızın vatandaşa güler yüzlü hizmet vererek onların işlerini hızlandırmalarını isteyen Vali Çiftçi; “Bundan sonra proaktif yönetim sistemi içinde olmalıyız. Kurum ve Kuruluşlarımızın sürekli olarak hedef belirlemeli, onun üstüne çıkmak için mücadele etmeli ve projeler hazırlamalı” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com