Kaptan futbolu bıraktığını açıkladı

Kaptan futbolu bıraktığını açıkladı
Spor Toto Süper Final Şampiyonluk Grubu'nda mutlu sona ulaşan Galatasaray'ın tecrübeli futbolcusu Ayhan Akman, futbolu bıraktığını açıkladı.Şampiyonluk kutlamalarını sürdüren Galatasaray’da tecrübeli futbolcu Ayhan Akman, yaptığı açıklamada, futbolu bır

Galatasaray'ın, Spor Toto Süper Final Şampiyonluk Grubu'nda Fenerbahçe ile berabere kalarak, mutlu sona ulaştığı karşılaşmanın ardından yayıncı kuruluşa açıklamada bulunan Ayhan Akman, takım olarak bu sezon çok iyi mücadele ettiklerini dile getirerek, “Futbolcular gerçekten bu sezon inanılmaz bir mücadele örneği gösterdi. Bence iki defa hak ettik bu şampiyonluğu. Buna 18 değil de 19. şampiyonluğumuz diyebiliriz. Bütün arkadaşlarıma, beni son sezonumda şampiyonlukla uğurladıkları için ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Ayhan Akman, “Futbolu bırakıyor musun?” şeklindeki soru üzerine, “Evet, bugün itibarıyla noktayı koydum. Şükürler olsun şampiyonlukla bitiriyorum. Bütün arkadaşlarımın hepsine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Ayhan, Galatasaray'ın 18. şampiyonluğunu kazandığı sezonda, 18 numaralı formasıyla, futbol hayatının 18. yılında yeşil sahalara veda ederek ilginç bir tesadüfe de imza etmış oldu. (EAK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com