"Kaptan gemiyi terk ediyor"

"Kaptan gemiyi terk ediyor"
Son gelişmelerin ışığında inanılmaz bir rahatsızlık duyan Alex'in Brezilya'ya dönmek istediği ortaya çıktı.

Fenerbahçe'de Alex'in adı şike soruşturmasında geçiyor. İlk kez Taraf gazetesinde yer alan iddia sonrası, 'Böyle bir şey kanıtlansın futbolu bırakırım' diyen Brezilyalı için benzer bir iddiayı da Hürriyet gazetesi ortaya atarak 'Savcının fezlekesinde Alex'in de adının yer alıyor' iddiasını yayımlamıştı.

Tüm bu gelişmelerin ışığında inanılmaz bir rahatsızlık duyan Alex'in Brezilya'ya dönmek istediği ortaya çıktı. Bugün Correio do Estado gazetesinde yer alan iddiaya göre Alex, bir dönem forma giydiği eski takımı Cruzeiro'nun Futbol Direktörü Dimas Fonseca ile temas halinde. Gazete haberini Dimas'a dayandırmasa da seçilen kelimeler, adeta yöneticinin ağzından çıkmış gibi.

Brezilya'da transfer sezonu bittiği için Fenerbahçe ile yapılacak bir anlaşma sonucu Cruzeiro'ya dönmesi imkansız olan Alex'in yıllarca yaşadığı Sao Paulo şehrine yani yuvasına dönmek için yeni yollar aradığı iddia edildi. Kendisini aşağılanmış hisseden Alex'in Fenerbahçe yönetiminden bonservisini bedelsiz alırsa serbest kalacağı ancak bu şekilde Brezilya'ya dönebileceği, Brezilya Futbol Liginin kurallarına göre ancak böyle bir transferin imkanı olduğu belirtildi.

Bu arada daha önce Coritiba ve Palmeiras'ın da Fenerbahçe'nin düşmesi durumunda Alex'in transferi için Brezilya Futbol Federasyonuna yapılmış bir başvurunun da olduğu hatırlatıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com