Kaptandan Olcay'a terlik fırçası

Kaptandan Olcay'a terlik fırçası
Beşiktaş’ın yeni sezon formalarının tanıtım gecesine Olcay Şahan terlikle gelince İbrahim Toraman’ın hışmına uğradı.

Tecrübeli futbolcu, takım arkadaşına bu hareketi nedeniyle kızarken, kriz daha sonra Olcay'a ayakkabı bulunmasıyla tatlıya bağlandı.

Bilindiği gibi 2008'de takım yemeğine Toraman terlikle geldiği için İbrahim Üzülmez ile kavga etmiş, iki futbolcu bir süre kadro dışı bırakılmıştı.

Beşiktaş Kaptanı İbrahim Toraman, duraklama döneminden çıkmak için gereken çözümleri üreteceklerini ifade etti. İki kez öne geçtikleri G.Antep maçını kaybetmelerinin kendileri için büyük handikap olduğunu, ardından Niğde Belediyespor'u yenmelerine rağmen oynadıkları oyunun tatmin edici olmamasıyla duraklama dönemine girdiklerini ifade eden tecrübeli oyuncu, "Grafiğimiz aşağı düştü. Hafta içinde takım arkadaşlarımla sorunların kaynağını bulacağız. Nerede hata yaptığımızı konuşacağız.

Özellikle genç futbolcuların yakaladıkları şansı iyi kullanmamaları takım için hoş bir durum değil. Kendileri böyle bir fırsatı yakalamışken, değerlendirmemeleri manidar. Zaman içinde daha iyi bir takım olacağımıza inancımız sonsuz. Bu geçiş döneminde yaptığımız hataları acil çözümler üretip gidermemiz gerek" dedi. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com