Kar gitti manzarası kaldı!

Kar gitti manzarası kaldı!
Kütahya Simav'da yoğun kar yağışı yerini günlük güneşlik güzel havaya bırakınca, karın seyirlik manzarası ortaya çıktı

Bir hafta öncesinde Kütahya Simav’ı esir alan yoğun kar yağışı yerini günlük güneşlik günlere bıraktı. Havaların açılmasıyla birlikte vatandaşlar çoluk çocuk ulaşamadıkları yüksek kesimlere adeta akın etti.

Özellikle kar kalınlığının bir metreyi bulduğu Ege’nin Abantı 1450 rakımlı Gölcük Orman İçi Dinlenme Tesisleri ve Krater Göl sergilediği eşsiz doğal güzelliği ile vatandaşların ilgi odağı oldu.

Gölcük Orman İçi Dinlenme Tesislerine ulaşmayı başaran vatandaşlar karşılaştıkları kartpostalları aratmayacak doyumsuz doğa manzaralarını yanlarında bulunan cep telefonu, fotoğraf makinesi ve kameralarına kaydetti.

Eşi ve çocuklarının yanı sıra yanından hiç ayırmadığı kedisi minnoşu da alarak Gölcük Orman İçi Dinlenme Tesislerine ulaşan Simavlı gazeteci Mehmet Adil Turgut, karşılaştığı güzellikleri fotoğraf ve kamerasına kaydetti.

Tamamen karla kaplı tesislerde krater göl kıyısına kadar kedisi minnoş ile birlikte yürüyen Turgut, bu doyumsuz anı çocuklarının yardımı ile görüntülemek suretiyle ölümsüzleştirmeyi başardı.

Yetkililer havaların düzelmesi ile Simav ilçe merkezine 16 kilometre uzaklıktaki Gölcük Orman İçi Dinlenme Tesislerine araçlarıyla gidecek vatandaşların yanlarında halat ve zincir bulundurmaları uyarısında bulundu.(ugk)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com