Karaaslan güven tazeledi

Karaaslan güven tazeledi
19.01.2014 tarihinde yapılan olağan genel kurul toplantısında Kütahya Kahveciler Esnaf Odası Başkanlığına yeniden Selahattin Karaaslan seçildi.

Genel Kurulda Selahattin Karaaslan ve yönetimi 211 oy alarak güven tazeledi.

Kütahya Kahveciler Esnaf Odası Başkanlığına tekrar seçilen Selahattin Karaaslan, ''Bir yola çıktık ve mevlam utandırmadı ve utandırmaz inşaallah.teveccüh gösterip bugünde bizleri yanlız bırakmayıp buraya gelerek bizleri destekleyen ve desteklemeyen tüm üyelerimize gönülden teşekkür ederim. Bugünün ve gelecek günlerin odamız esnafına vede tüm Kütahya ya hayırlı olmasını dilerim.geçmiş dönemdeki birlik ve beraberlik ilkesini örnek gösteren karaaslan;en önemli sıkıntımız birlik ve beraberlikti şükürler olsun tam olmasa da bu konuyu aştığımızı düşünüyoruz ve daha da ileriye taşımak istiyoruz.bunun içinde mücadele edeceğiz. Genel kurulumuza sahip çıkan esnafımıza teşekkür ederiz bize bir emanet verdiler biz bu emanete sahip çıkacağız inşaallah'' dedi.

 

Selahattin Karaaslan'ın yönetim kurulu üyleri, İmdat Yalçın, İbrahim Dündar, Atilla Ömeroğlu, Ayhan Atikan, Yaşar Keskin, İsmail Zeybek olurken, denetim kurulu üyeliklerine de Resul Balta, Mehmet Ali Kıymak, Mehmet Ören oldu. (SBK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com