Karababa, Yalova'ya tayin edildi

Karababa, Yalova'ya tayin edildi
Kütahya Devlet Hastanesi'nin cildiye doktoru Mehmet Akif Karababa'nın tayini çıktı.

Kütahya Devlet Hastanesi'nin cildiye doktoru Mehmet Akif Karababa'nın tayini çıktı.
Kütahya'da 5 yıldan bu yana görev yapmakta olan Uzman Doktor Mehmet Akif Karababa, Kayseri Erciyes Üniversitesi'nde iktisasını tamamladıktan sonra 2004 yılında uzman doktor olarak Kütahya Devlet Hastanesi'ne atanmıştı. Dr. Karababa, hastalarına uyguladığı tedavi yöntemlerinin, bir çoğundan iyi sonuçlar alarak adından sıkça söz ettirmiş ve Kütahya da cildiye denilince akla gelen ilk isim olur hale gelmişti. Ailevi durumunlarından dolayı tayin istemek zorunda kalan doktorun yeni görev yeri ise Yalova Devlet Hastanesi oldu.
Aslen Denizlili olan ancak uzman doktor olarak ilk görev yaptığı yer Kütahya olduğu için buranın neredeyse 2.memleketi gibi olduğunu söyleyen Uzm.Dr.Mehmet Akif Karababa,Kütahya'yı çok sevdiğini ve fırsat buldukça misafir olarak sık sık geleceğini söyledi. Karababa, şöyle konuştu: '14 yıllık meslek hayatım boyunca,görev yaptığım illerden biri olan Kütahya'dan iyi anılarla ayrılıyorum.Burada 5 yıl hizmet ettim ancak Allah'a şükürler olsun ki, hastalarımla aramda hiç olumsuz bir olay yaşamadım.Onlarla sürekli iyi diyalog içerisindeydim.Kütahya halkı gerçekten kadir kıymet biliyor.Hastalarıma uyguladığım tedavi yöntemlerinin büyük bir çoğunluğundan iyi neticeler aldık.Ve bu beni elbette çok mutlu etti.Kütahya'dan çok güzel hatıralarla ve iyi anılarla ayrılıyorm.Burada bir çok çevre edindim.Onlarla irtibatımız devam edecek ve ben fırsat buldukca Kütahya'ya ziyarete geleceğim.'
Uzm.Dr.Mehmet Akif Karababa, Devlet Hastanesi'ndeki polikliniğinde 10 Kasım Salı günü son hastalarını kabul ederek, Kütahya'daki görevini tamamlayacak. Başarılı doktorun boşalan yerine ise en geç 2 ay içerisinde yeni bir Cildiye Doktoru'nun atanacağı öğrenildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com