Karabükspor hakem hatalarından şikayetçi

Karabükspor hakem hatalarından şikayetçi
Kardemir Karabükspor Basın Sözcüsü Ziya Alak açıklamalar da bulundu...

Kardemir Karabükspor Basın Sözcüsü Ziya Alak, son haftalarda hakem hataları nedeniyle bir çok puan kaybettiklerini belirterek, "Emek hırsızlığına göz yummayız, yummayacağız da" dedi.

Alak, Metin Türker Spor Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, Medical Park Antalyaspor ve Gaziantepspor maçlarında haklarının yenildiği pozisyonların görüntülerini bir CD'de toplayarak, TFF Merkez Hakem Kurulu'na gönderdiklerini söyledi.

Medical Park Antalyaspor ile oynadıkları maçı yöneten hakem Hüseyin Göçek ve Gaziantepspor maçının hakemi Süleyman Abay'ın sonucu etkileyen hatalarına göz yummak istemediklerini anlatan Alak, şöyle konuştu:

"Emek hırsızlığına göz yummayız, yummayacağız da. Emek gasp edildiği sürece Türkiye'deki futbol gelişimi nasıl sağlanacaktır- Sanılmasın ki, bizim sessizliğimiz acizliğimizden, korkaklığımızdandır. Biz bundan sonra da konuşmalarımızı gerekli şekilde yapacağız. Belki daha ağır konuşmalar da yapacağız. Kusura bakmasınlar, aleyhimizde çalınan düdüklerin bizleri ne hale getirdiğini özellikle Merkez Hakem Kurulu (MHK) görsün.

Biz o görüntüleri kaydederek, MHK Başkanı Yusuf Namoğlu'na gönderiyoruz. İstiyoruz ki, o ve 8 yönetim kurulu üyesi bunlara çok iyi bakarak tahlil etsinler. Bundan sonraki Kardemir Karabükspor'un maçlarına da lütfen ön yargılı olmayan hakemleri göndersinler. Bu kulübün ayakta kalmasını sağlayan bin 600 derece sıcaklıkta demiri eriten demir çelik işçileridir." (ERK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com