Karadeniz : "Bizim görevimiz..."

Karadeniz : "Bizim görevimiz..."
Beşiktaş Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, çarpıcı açıklamalar yaptı.

SANSÜRSÜZHABER / ÖZEL - Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, Yıldırım Demirören'in Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığına seçilmesinin ardından sansursuzhaber'e değerlendirmelerde bulundu.

"DEMİRÖREN TÜRK FUTBOLU ADINA BİR KAZANÇ OLACAK"

İlk olarak Demirören'in TFF'nin yeni başkanı olmasından ötürü sevinçli olduklarını belirten Karadeniz, "Yıldırım Demirören'in TFF Başkanı olması Türkiye adına bence çok önemlidir. Demirören uzun yıllar Beşiktaş'ta görev yapmış deneyimli bir isim. Futbolun içinden gelen biri olduğu için başarılı olacağını düşünüyorum. Beşiktaşlı olması gerekçesiyle ayrıya mutluyum. Ben, Beşiktaş'ı yönetmiş bir Demirören'in Türkiye Futbolu Federasyonu'nun başında, Türk futbolunun zirvesinde olmasından çok mutluyum. Demirören Türk futbolu adına bir kazanç olacaktır" diye konuştu.

"BİZİM GÖREVİMİZ ; GEÇİŞ DÖNEMİNİ EN İYİ ŞEKİLDE YÖNETMEK"

Yıldırım Demirören'in Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı olmasının ardından kendisinin ve yönetim kurulunun vermiş olduğu istifa dilekçelerinin yürürlüğe girdiğini belirten Karadeniz, "Pazartesi gününden itibaren yeni bir dönemin başlangıcı oldu. Bizim şu andaki görevimiz ; 25 Mart'a kadar olan geçiş dönemini en iyi şekilde yönetmektir. Yeni gelecek yönetime bayrağı teslim edeceğiz" açıklamasında bulundu.

"HERKESİN GÖRÜŞLERİNE VE ELEŞTİRİLERİNE SAYGIMIZ VAR"

Yeni başkanının Beşiktaş ve Türk futbolu adına hayırlı olmasını dileğini belirten tecrübeli futbol adamı, muhalefet cephesinden yapılan eleştirilere ise, "Herkesin görüşlerine saygımız var. Şu anda Beşiktaş'ın birliğe ve beraberliğe ihtiyacı var. Dediğim gibi herkesin eleştirileri ve görüşü vardır. Önemli olan Beşiktaş'ın birlik ve beraberlik içinde olmasıdır" diyerek sözlerini tamamladı.

Haber : Emrah KARALİNÇ

Yasal Uyarı : Bu haber, sansursuzhaber.com'un özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kullanılması halinde cezai yaptırım uygulanacaktır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com