Karahan, koltuğunu bayan belediye meclis üyesine bıraktı

Karahan, koltuğunu bayan belediye meclis üyesine bıraktı
Simav Belediye Başkanı Kasım Karahan, 3 gün sürecek Turizm Fuarı'na katılmak üzere İstanbul'a gidince vekaletini bayan meclis üyesine bıraktı.

Simav Belediye Başkanı Kasım Karahan, 3 gün sürecek Turizm Fuarı'na katılmak üzere İstanbul'a gidince vekaletini bayan meclis üyesine bıraktı. Belediye Başkanı Kasım Karahan'a jestinden dolayı Simavlı kadınlar adına teşekkür eden Belediye Başkan Vekili Zehra Akay, Simavlı kadınların toplumun her alanında faaliyet göstermeye başlamasından duyduğu memnuniyeti ifade etti. Bayan Başkan Zehra Akay, kadınların temsil düzeyinin istenilen noktaya henüz gelmediğini belirterek, “Kadınlarımız siyasette, iş hayatında ve sosyal hayatta ağırlığını ne kadar çok hissettirirse arzu edilen refah düzeyine o kadar kolay ulaşırız. Kendine özgüveni gelmiş, ekonomik özgürlüğe sahip kadınlarımızın sayısı arttıkça gelişme düzeyimiz de o paralelde artacaktır. Son yıllarda Simav'da kadınların hem iş hayatında hem siyasette hem de sosyal hayatta ön plana çıkmaya başladıklarını memnuniyetle görüyoruz ve Simav'ın geleceği açısından umutlanıyoruz” dedi.
Kendisine iki günlüğüne emanet edilen Simav'ı en iyi bir şekilde yönetmek için çok titiz davrandığını ifade eden Akay, sabahtan öğleye kadar makamda, öğleden sonra da yatırımları dolaşarak işinin başında olduğunu kaydetti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com