'Karaktersiz bir vitrin mankeni'

'Karaktersiz bir vitrin mankeni'
İngiltere'nin ödüllü yazarlarından Hilary Mantel, Veliaht Prens William'ın eşi Kate Middleton için 'Sadece çocuk yetiştirmek için seçilmiş kusursuz bir yapay vitrin mankeni' dedi

Dünyanın en saygın edebiyat ödüllerinden Man Booker’a iki kez layık görülen İngiliz yazar Hilary Mantel, Cambridge Düşesi Kate Middleton’ı sert ifadelerle eleştirdi.

British Museum’daki bir konferansta konuşan Mantel, Kate Middleton’ı kişiliksiz olmakla suçladı.

Ntvmsnbc'in haberine göre, Kate Middleton’ın prenses rolünü oynamak için seçildiğini söyleyen Mantel, ‘Kate bir vitrin mankeni’ ifadesini kullandı. Middleton’ın kusursuz bir gelin modelinden kusursuz bir anne adayına dönüştüğünü belirten yazara göre Cambridge Düşesi’nin tek amacı ‘çocuk yetiştirmek’.

Yazar, Kate Middleton’ı eşi Prens William’ın annesi Prenses Diana ile de kıyasladı. Kate’in Prenses Diana gibi ‘gerçek’ olmadığını söyleyen yazar, Cambridge Düşesi için ‘gülüşü bile plastik yani yapay’ dedi:

"Diana ise insani kusurları olan ve duygularını dışa vuran bir insandı. Kate öyle değil."

İngiltere tahtının ikinci sıradaki varisi Prens William ile 2011 yılında evlenen Kate Middleton, geçtiğimiz Aralık ayında hamile olduğunu açıklamıştı.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com